Опубліковано Залишити коментар

Чортог Лося значення

Чертог Лося

Номер чортогу Сварожому Колі – 11.
Священне дерево – береза.
Покровитель – Богиня Лада.

Людям, народженим у Чортозі Лося, опікується Богородиця Лада, яка дала життя всім слов’янським богам, охороняє сім’ю та ладне (щасливе) життя та уособлює собою абсолютну красу та любов.
Якщо ви народилися в Чортозі Лося, то все життя відчуватимете своє особливе призначення і через це відчуватимете деяку відособленість від інших. Ви вмієте виконувати навіть найскладнішу та невдячну роботу та прагнете все робити максимально добре. Ваша життєва енергія та внутрішні ресурси безпосередньо пов’язані з природними ритмами. Ви легко впливаєте на людей за допомогою слів та можете стати дуже успішним лідером. Ви можете дуже довго шукати свою другу «половинку», тому що не зовсім розумієте, що таке справжнє кохання. Не довіряючи іншим, ви часто розчаровуєтеся в людях, але саме вас можна назвати по-справжньому вірним та відданим другом.

Якості характеру: працьовитість, комунікабельність, гордість, відокремленість, недовірливість, настороженість, безтурботність.

Застереження: Ви не любите підкорятися загальноприйнятим правилам і умовностям і прагнете безтурботного життя, часто упускаючи можливості, що вам надаються. Вам не подобається бути частиною будь-якої системи, однак саме такий спосіб взаємодії з людьми дозволить вам досягти неймовірних успіхів.

Нагадування: Вам надано право самостійно вибрати собі долю – ви можете бути однаково задоволені життям, живучи в скромній усамітненні, і будучи активним керівником величезного концерну. Але в будь-якому випадку вам необхідно йти шляхом Світла.

Опубліковано Залишити коментар

Чортог Раси значення

Чертог Раса в Сварожем Круге

Номер чортогу у Сварожому Колі – 15.
Священне дерево – ясен.
Покровитель – Бог Тарх.

Людям, народженим у Чортозі Раси, допомагає Тарх – могутній, шляхетний та світлий захисник усіх людей Білої Раси. Невблаганний і нещадний до ворогів, Тарх уособлює при цьому мудрість та перемогу Світла. Слід зазначити, що у давнину расою називали білого леопарда (пардуса), тому Чертог Раси можна назвати Чортогом Леопарда.
Якщо ви народжені в Чортозі Раса, то схильні до лідерства і наділені потужною життєвою енергією. Ви з належною повагою ставитеся до будь-яких знань і прагнете їх. Ви вмієте використовувати максимум можливостей, щоб досягти поставленої мети. Непереборних перешкод для вас просто не існує, і ви готові виявити усі свої найкращі якості, йдучи до наміченого результату. Ви можете бути однаково успішні, проявляючи себе як хоробрий воїн або мудрий стратег. Ви позитивно дивитесь на навколишній світ і інтуїтивно завжди прагнете добра.

Якості характеру: життєрадісність, активність, допитливість, вміння відпочивати, лідерство, рішучість.
Застереження: Швидко “загоряючись”, ви можете так само швидко “гаснути”, втрачаючи інтерес до справи, якою займаєтеся. Лінуючись і ухиляючись від правильного курсу, ви можете переконати будь-кого (у тому числі і себе), що дієте правильно. Іноді ви схильні робити добро, використовуючи “насильницькі” методи. Ви не завжди обачно та виважено ставитеся до вибору, перед яким вас ставить життя. Ви досить імпульсивні, іноді – до нерозсудливості. Вам слід вести активний спосіб життя, інакше ви можете впадати у депресивні стани.
Нагадування: Не беручи до уваги думки інших і діє егоїстично, ви ризикуєте залишитися наприкінці життєвого шляху на самоті. Займайтеся духовними практиками, щоб спрямувати свою потужну особисту енергію в потрібне русло та принести користь не тільки собі, а й світу.

Опубліковано Залишити коментар

Чортог Фініста значення

Чертог Финиста

Номер чортога у Сварожому Колі – 12.
Священне дерево – вишня.
Покровитель – Бог Вишня.

Людям, народженим у Чертозі Фініста, покровительствує Вишень – Бог, який охороняє Небесні Закони і допомагає людям йти Золотим Шляхом Духовного Розвитку.
Схильності: Якщо ви народжені в Чертозі Фініста, то наділені величезним запасом життєвої енергії, щоб міняти навколишній світ.
Ви неймовірно працездатні та можете одночасно виконувати кілька різнопланових завдань. Ви завжди прагнете зробити все ідеально і можете почати все спочатку, якщо отриманий результат з якихось причин вас не влаштує. Невдачі не вибивають вас із колії, а лише змушують мобілізувати внутрішні сили для подальшого руху вперед. Ви практично не схильні до зовнішніх впливів, оскільки вмієте повністю концентруватися на задачі. Через вашу схильність до максималізму вам непросто уживатися з іншими людьми.
Якості характеру: активність, динамічність, стратегічне мислення, творчий підхід.
Застереження: Часто ваша безумовна віра у добро пересилює розумні докази. Ви схильні до експериментів, і ваші досліди можуть бути небезпечними і для вас, і для оточуючих. Перебуваючи у постійному пошуку, ви можете рухатися у напрямі, який відомий і зрозумілий тільки вам.
Нагадування: Ви дуже суперечлива, складна натура, і вам необхідно постійно вдосконалювати і своє тіло, і свій дух, інакше ви не тільки знищите себе, але і зруйнуєте все навколо. Пам’ятайте: ваш небесний покровитель абсолютно справедливий, але нещадний до тих, хто насмілюється порушувати Закони.

Опубліковано Залишити коментар

Молот Тора значення

Молот Тора

Молот Тора (інша назва – молот Сварога) – бойова зброя грізного бога, яка завжди вражала ціль і буквально руйнувала своєю міццю будь-якого ворога. Недаремно з давньоскандинавського перекладається як «нищівник». Такий амулет воїни носили у вигляді підвісів, вірячи в те, що він допоможе не лише перемогти у бою, а й захистити від ударів супротивника. Вважалося, що магічна сила цього оберегу зростала з кожною перемогою його власника.

Читати далі Молот Тора значення
Опубліковано Залишити коментар

Рожаниця значення

Рожаница оберег

Рожаниця – богиня родючості, покровителька зачаття і пологів, яка несе наймогутнішу жіночу творчу енергію, спрямовану, насамперед, створення нового життя, тобто. народження дітей.

Читати далі Рожаниця значення
Опубліковано Залишити коментар

Значення оберіга Зайчик

“Зайчик” – найсильніший солярний символ, який традиційно є родовим оберегом. Поєднуючи символіку Сонця і Землі-матінки, «Зайчик» несе у світ Світло і добро, а, крім того, силу і правду великого слов’янського Роду. Означає непорушний зв’язок із поколіннями предків, успадкування їхньої глибинної мудрості та безперервність Роду.

Читати далі Значення оберіга Зайчик
Опубліковано Залишити коментар

Триглав, Трикветр, Трилисник

Триглав подвес

Він сильний і чарівний. Три вузли знову і знову перетікають один з одного, наче занурюючи нас у нескінченність. Цей талісман називають трикветр (трилисник), або вузол Талієсіна (потрійний кельтський вузол).

Символ дає розуміння кругообігу речей у природі — від появи до догляду. Все має початок і кінець. Під покровительством потрійного вузла ви почнете бачити все з різних боків усвідомлюєте глобальні процеси та переосмислите своє життя.

Одна з його назв пов’язана з бардом (сказником) VI століття Талієсін. Він навчав людей мудрості друїдів – кельтських магів – через свою творчість. Талієсин мав сильно розвинену інтуїцію і передбачав події майбутнього. У його віршах валлійською мовою, які можна знайти навіть у наш час, часто зустрічається фраза «я знаю», що натякає на його пробуджене шосте почуття та розкриває долю Британії. Людина, що носить талісман, теж стане стрімко розвивати надздібності.

Опубліковано Залишити коментар

Ювелірні вироби. Срібні підвіси нашого магазину

На нашому сайті ви знайдете різноманітні ювелірні прикраси, які зроблені здебільшості зі срібла. Більш за все це підвіси. Вони представлені на різну тематику.

Релігійна тематика: православні та католицькі хрестики, ладанки, зірка Ерцгамми; буддиська тема: чакра Аджна, чакра Вішудха, чакра Свадхістана; зображення індуського бога Шива; слов’янскі оберіги: алатир, зірка Лади, квітка Папороті, Конюшина-Чотирилисник, Зніч, Цілильник, Печатка Велеса, Молвінець, Триглав, Колядник, Ладінець, Коловрат, Сокира Перуна, Лунниця, Рожаниця, Білобог, Квадрат Сварога і т.п.

Також чортоги: чортог Лисиці, чортог Коня, чортог Раса, чортог Вовка, чортог Лебідя, чортог Щуки,                   чортог Діви, чортог Лося, чортог Фініста,   чортог Орла.

Скандинавські амулети: Дерево Життя, Молот Тора, Валькнут і т.п.

Знаки зодіаку: Водолій, Козеріг, Лев, Риби і т.п.

Світська тематика: літачок телеграм, собачка, ведмедик, конячка, логотип Off-White, Кубик і т.п.

Спортивна тема: бейсбольна біта.

Підвіси із зображенням черепа – гітара.

Опубліковано Залишити коментар

Значення Чортога Коня

Чертог Коня

Номер чортога у Сварожому Колі – 13.
Священна рослина – папороть.
Покровитель – Бог Купала.

Народжені люди в період з 23.06 по 16.07 знаходяться в чортозі Коня.


За Людей, народженим у Чертозі Коня, опікується Купала, якому відкриті всі таємниці та знання Всесвіту. Саме за допомогою цього Бога люди очищали своє тіло, душу та дух, а також використовували силу природних стихій та мудрість Предків.
Схильності: Якщо ви народилися в Чертозі Коня, то подібні до смолоскипів, що висвітлюють шлях іншим людям. Ви ставитеся до категорії людей, які роблять лимонад, отримавши від долі лимони, і з кожною невдачею стаєте сильнішими. Ви не злопам’ятні і не мститимете тим, хто вчинив по відношенню до вас непорядно. Ваша творча енергія не має меж, і ви здатні подарувати світові щось по-справжньому цінне та прекрасне. Ви дуже розумні і часто розумієте оточуючих людей краще, ніж вони самі. Ви вмієте правильно і беззавітно любити, але ваша ненависть теж безмежна. Ви максимально правильно виконуєте свої обов’язки та намагаєтеся діяти так, щоб принести користь усім.

Якості характеру: захопленість, максималізм, відповідальність, емоційність, життєва стійкість, доброта, позитивізм, віра у себе та інших.

Застереження: Зайве захоплюючись деталями, ви можете не брати до уваги щось важливе. Ви можете заразити своїми ідеями інших, але часто відступаєте, не довівши справу до кінця, якщо вона перестає вас цікавити.

Нагадування: Вам необхідно навчитися контролювати своє «внутрішнє світло», інакше ви ризикуєте не тільки обпалити оточуючих, але й постраждати самі. Ви повинні бути уважнішими до своїх соратників і розуміти, що є не лише слово «хочу», а й слово «треба». Вам в жодному разі не можна згортати з накресленого вам Шляху Світла.

Опубліковано Залишити коментар

Уроборос – значення символу

Символ Уроборос

У всі часи представники роду людського мріяли жити не тільки вічно, а також мати стабільний добробут та відмінне здоров’я. Почасти цього вимагали деякі представники різних станів. Поки що вічно жити ми не навчилися. А ось родові гілки багатих сімей можна простежити ще з давніх часів існування людської цивілізації. Головним критерієм до таких передумов вважається наявність прикрас із дорогоцінних металів. Використання різноманітних оберегів, кулонів і амулетів.

Молоді жінки розглядають прикраси

Чарівний знак

Символ уроборосу можна трактувати у різних інтерпретаціях. З давньогрецької це змій або дракон, що згорнувся в кільце, що кусає себе за хвіст. Найбільш поширене значення символу – це нескінченність життя. Постійне переродження у найкращих моментах життєвого циклу. Вічне чергування моментів народження, життя, смерті, руйнівних процесів природи та часу відродження.

Смерть і народження - єдиний цикл

Реінкарнація. Нескінченність життя.

Завдяки своїй значущості уроборос часто використовували алхіміки, релігійні культи, магістри різних ступенів. Його значення безпосередньо відносили до сил космосу. Походження символу досі встановити не вдалося. Багато дослідників вважають, що ця спадщина від якоїсь просунутої цивілізації. Саме такою, що існувала на землі. А також за її межами.

Цей знак постійно використовували у своїх обрядах, представники різних цивілізацій людства. Ацтеки, Стародавня Греція, Ізраїль, Єгипет, Китай використовували символ змії з перших часів свого існування. У алхімії уроборос вважається одним із основних елементів для отримання «філософського каменю». Для довідки філософський камінь, якийсь еліксир перетворює рідину на золото.

Подарунок стародавніх

Прикраси, виконані у вигляді кільця, що має знак уробороса, вважалися сильним оберегом, який приносить здоров’я та удачу ще з давніх часів. Вважається, що першими уроборосами кільце стали використовувати в стародавньому Єгипті. Символи змії, що згорнулася, використовували в храмі Осіріса, наносилися для захисту від злих духів на будинках звичайних жителів.

Кільця, кулони у вигляді знака уробороса носили, як талісман або як своєрідний перепустку в вічне життя. Необхідно зауважити, що всі прикраси виконані тільки з благородних металів – це золото, срібло, бронза та ін. Вироби можуть бути доповнені вставками, що містять дорогоцінне каміння. Набуваючи прикраси у вигляді знака уробороса можна насправді переконатися в його магічних властивостях і зрозуміти, що давні недаремно постійно використовували символ у своїх шляхетних цілях.