Опубліковано Залишити коментар

Значення оберіга Зайчик

Зайчик оберег для детей

“Зайчик” – найсильніший солярний символ, який традиційно є родовим оберегом. Поєднуючи символіку Сонця і Землі-матінки, «Зайчик» несе у світ Світло і добро, а, крім того, силу і правду великого слов’янського Роду. Означає непорушний зв’язок із поколіннями предків, успадкування їхньої глибинної мудрості та безперервність Роду.

Цей оберег завжди стояв на варті юної душі, тому дітям (незалежно від статі) потрібно було носити «Зайчик» до вступу в юність. Слов’яни справедливо вважали, що саме незміцніла дитяча душа особливо гостро потребує підтримки та захисту Роду, його любові та мудрості. Щоб уберегти дитину від хвороб та негативних впливів, захистити від недобрих думок та утримати від неправильних вчинків, зверталися до сили цього оберегу. У ті далекі часи «Зайчик» був невід’ємним атрибутом обережного візерунка, вишитого на одязі, стрічках для волосся, дитячої постільної білизни. Якщо сімейна пара хотіла, щоб народився син, вагітна жінка обов’язково носила пояс із цим символом.

Оберіг «Зайчик» буквально випромінює добро і любов і не тільки допомагає появі нового життя, а й допомагає розвиватися. Він захищає майбутню матір та її дитину від пристріту, псування та заздрощів, і допомагає дитячій душі не тільки з’явитися в наш світ, а й зберегти свою первозданну чистоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *