Опубліковано Залишити коментар

Молот Тора значення

Молот Тора

Молот Тора (інша назва – молот Сварога) – бойова зброя грізного бога, яка завжди вражала ціль і буквально руйнувала своєю міццю будь-якого ворога. Недаремно з давньоскандинавського перекладається як «нищівник». Такий амулет воїни носили у вигляді підвісів, вірячи в те, що він допоможе не лише перемогти у бою, а й захистити від ударів супротивника. Вважалося, що магічна сила цього оберегу зростала з кожною перемогою його власника.


Знаючи, що «Молот Тора» – це не лише грізна зброя, а й надійний «охоронець», цей обережний символ часто використовували у весільних церемоніях, а потім клали під ліжко молодят, щоб захистити молодий союз та наділити його сильними та розумними продовжувачами Роду.


«Молот Тора» є уособленням чоловічої безстрашності, відваги та сили та посилює ці якості у того, хто його носить. Крім того, цей оберіг надає характеру людини незламності, твердості, рішучості. Однак він не лише закликає свого господаря до активних дій, а й надає божественний захист від ворогів.


“Молот Тора” вважається чоловічим оберегом, проте його використання виправдане вагітними жінками та дітьми з ослабленим здоров’ям. Тим не менш, потрібно бути дуже обережним і не вибирати цей оберег, якщо ви ведете спокійне та розмірене життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *