Опубліковано Залишити коментар

Чортог Фініста значення

Чертог Финиста

Номер чортога у Сварожому Колі – 12.
Священне дерево – вишня.
Покровитель – Бог Вишня.

Людям, народженим у Чертозі Фініста, покровительствує Вишень – Бог, який охороняє Небесні Закони і допомагає людям йти Золотим Шляхом Духовного Розвитку.


Схильності: Якщо ви народжені в Чертозі Фініста, то наділені величезним запасом життєвої енергії, щоб міняти навколишній світ.
Ви неймовірно працездатні та можете одночасно виконувати кілька різнопланових завдань. Ви завжди прагнете зробити все ідеально і можете почати все спочатку, якщо отриманий результат з якихось причин вас не влаштує. Невдачі не вибивають вас із колії, а лише змушують мобілізувати внутрішні сили для подальшого руху вперед. Ви практично не схильні до зовнішніх впливів, оскільки вмієте повністю концентруватися на задачі. Через вашу схильність до максималізму вам непросто уживатися з іншими людьми.
Якості характеру: активність, динамічність, стратегічне мислення, творчий підхід.
Застереження: Часто ваша безумовна віра у добро пересилює розумні докази. Ви схильні до експериментів, і ваші досліди можуть бути небезпечними і для вас, і для оточуючих. Перебуваючи у постійному пошуку, ви можете рухатися у напрямі, який відомий і зрозумілий тільки вам.
Нагадування: Ви дуже суперечлива, складна натура, і вам необхідно постійно вдосконалювати і своє тіло, і свій дух, інакше ви не тільки знищите себе, але і зруйнуєте все навколо. Пам’ятайте: ваш небесний покровитель абсолютно справедливий, але нещадний до тих, хто насмілюється порушувати Закони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *