Опубліковано Залишити коментар

Валькірія значення оберегу

Символ Валькирия

Слов’янський оберіг Валькірія

З найдавніших часів у культурі слов’янських народів ключове значення грали обереги. Батьки вважали, що вони оберігають та захищають від злих сил, поганих помислів, захворювань. Застосовуючи магічні артефакти вони відлякували від напастей, надавали захист від хвороб. Слов’янські обереги давали силу воїнам у бою, і навіть застосовувалися задля досягнення інших цілей. Оберіг Валькірія є захисниками воїнів, знаком мудрості.

Історія символу

До стародавніх символів язичництва, коріння яких сягає Скандинавії, можна віднести оберег Валькірія. Люди минулих епох шанували його як захисника ратних людей. Була думка, що він міг уберегти воїна від смерті під час битви, направить його сокиру чи меч на праву справу і не дасть вчинити зло. У майбутньому оберіг обзавівся ще й додатковими характеристиками, наприклад, артефакт робив його носіїв мудрішими, благороднішими та благочестивішими. Такі якості особистості були потрібні і жінкам, звідси його почали купувати та шанувати не лише воїни.

Валькірія – оберег, про який йдеться у старих рукописах та міфах раннього періоду розвитку Русі. Як вважають історики, він відноситься до часу слов’янських вед, походження та існування якого досі спірне.

Спочатку валькірії були частиною міфологічних сказань народів зі Скандинавії. Як вважали вікінги, це були дівчата-войовниці, хоробри, сильні та сміливі. Вони давали захист ратним людям під час воєн і міжусобиць, їхнє заступництво давало невразливість бійцям. За переказами валькірії мали крила, вони відносили душі полеглих у Валгаллу до бога Одина на вічні бенкет і криваві битви. Для вікінгів оберіг валькірія набував величезного значення, адже всі хотіли потрапити до раю.

Коли битва була закінчена, валькірії облітали місце битв, збираючи тіла загиблих воїнів. Оберіг валькірія – це не просто зображення красивої дівчини з крилами, а складна композиція, створена у вигляді особливо загорнутих кутів.

Ще одним значенням оберегу є охорона своєї сім’ї та рідної землі. Він дає можливість воїну розуміти, заради чого він збирається на битву і що після бою він повернеться додому до улюблених людей. Знак не є мирним, війна – головне його кредо.

Значення символу у світі

В даний час оберіг Валькірія вважає найпотужнішим знаком захисту. Він призначений для загартування характеру людини. Він дає можливість повністю зосередитися на досягненні завдань та долати всі труднощі та перешкоди на шляху до них. Символ Валькірія звільняє від негативної енергії та поганих думок.

Купити оберіг Валькірія можна людям військових професій, а також презентувати як подарунок всім слов’янською міфологією, що цікавиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *