Опубліковано Залишити коментар

Символ Чорне сонце – значення

Черное Солнце в солнце

На відміну від талісманів, обереги мають значно більший енергетичний потенціал: оскільки розраховані не на універсальну роботу, а на індивідуальну взаємодію лише зі своїм власником.

У давнину цей рунічний знак, побудований на принципі переплетення свастик, під страхом смерті було заборонено носити простими людьми.

Оберіг чорне сонце могло використовувати лише вище духовенство: він вважався надто енергетично потужним, і міг просто “випалити” господаря, який не знає у питаннях тонкого світу.

За переказами лише він був здатний уберегти душу господаря від темряви “ночі Сварога” (у сканд. міфології “Рагнарека”): Судного дня чи Кінця Світу.

Володіння подібним оберегом у давньослов’янській культурі символізувало як потужність жерця, а й його родову пам’ять: енергетичний зв’язок зі знаннями і потенціалом його предків (чисту кров).

Одним із найдавніших та сакральних оберегів у старослов’янській та скандинавській культурі є символ чорного сонця.

У пізніші часи оберіг використовувався як один з найсильніших засобів проти “затьмарення духу” (божевілля), або одягався в ситуаціях, коли психіка людини зазнавала найпотужніших навантажень (втрата близьких, вигнання із селища, нерозділене кохання, усвідомлення неминучості швидкої смерті та пр).

Сакрально, значення чорне сонце не можна назвати жалобним, але такий символ не годиться до звичайного повсякденного носіння як підсилювальний засіб.

Такий оберіг насамперед підійде людям, які раніше пробудили в собі дар до усвідомлення реалій тонкого світу.

При правильному носінні цей оберіг не лише посилить ментальні та магічні здібності, але також значно сприятиме Вашій особистісній та духовній цілісності.

Він дозволить почати практикувати лікування ближніх від душевних ран (затяжні депресії, стреси, психічні розлади, психологічні комплекси, блоки та ін.)

Важливо: не забувайте, що перш ніж почати носити будь-який оберіг (на відміну від талісмана), його необхідно активувати на себе (прив’язати) шляхом спеціальних ментальних технік (візуалізація та енергообмін).

Для цього необхідно знайти тихе відокремлене місце і “поговорити” зі своїм оберегом: попросити його про допомогу та захист, а також уявити як він (його образ) вбудовується у Вашу ауру в районі потилиці, трохи вище за голову.

Вправу слід повторити 3-4 рази (після чого Ви відчуєте надзвичайну ясність думки).

Оберіг відноситься до категорії особистих (його небажано показувати), а також задіяти його потенціал найчастіше 1-2 місяці. Понад це до нього можна звертатися ТІЛЬКИ в найбільш критичних психоемоційних ситуаціях (інакше Ви ризикуєте провалитися в багатоденну апатію та занепад сил).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *