Опубліковано Залишити коментар

Рожаниця значення

Рожаница оберег

Рожаниця – богиня родючості, покровителька зачаття і пологів, яка несе наймогутнішу жіночу творчу енергію, спрямовану, насамперед, створення нового життя, тобто. народження дітей.

У давнину символ Богині Рожаниці неодмінно був присутній як елемент вишивки на одязі жінки та тих предметах побуту (наприклад, рушники), які використовувалися під час пологів. Вплетений в орнамент вишивки, цей знак оберігав і матір, і новонародженого, від пристріту та псування, і обов’язково підкріплювався різними солярними символами, які посилювали енергетику цього обережного знака. Стародавні слов’яни свято вірили в те, що «Рожаниця» допоможе появі на світ здорових та міцних дітей, які перейняли від батьків їхні найкращі якості. Спочатку «Рожаниця» не використовувалася інакше, як у вишивці, проте згодом цей знак стали наносити на підвіси та кільця.

Це особливий, винятковий жіночий символ, який уособлює чисту і абсолютну енергію душевної радості матері, яка дарує нове життя. Ще одне значення цього сакрального знака – лад і кохання жінки.

Оберіг «Рожаниця» захищає справжню жінку-мати і допоможе вам зрозуміти, наскільки глибоко і усвідомлено ваше бажання стати матір’ю, і чи по-справжньому ви готові взяти на себе величезну відповідальність перед людиною, якій подаруєте життя.

Однак він призначений і для тих, хто з якихось причин поки що не може зазнати щастя материнства. Цей символ найвищого жіночого призначення використовується для встановлення зв’язку з Вищими Силами та просити у них підтримки та допомоги. І навіть якщо ви починаєте дитину не природним шляхом, а з використанням сучасних технологій, богиня Рожаниця допоможе вам, подарує надію та втішить вашу душу. Головне – чекати свого малюка і щиро вірити в те, що ваше нескінченне жіноче кохання неодмінно втілиться у бажаній вагітності та радості материнства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *