Опубліковано Залишити коментар

Уроборос – значення символу

Символ Уроборос

У всі часи представники роду людського мріяли жити не тільки вічно, а також мати стабільний добробут та відмінне здоров’я. Почасти цього вимагали деякі представники різних станів.

Поки що вічно жити ми не навчилися. А ось родові гілки багатих сімей можна простежити ще з давніх часів існування людської цивілізації. Головним критерієм до таких передумов вважається наявність прикрас із дорогоцінних металів. Використання різноманітних оберегів, кулонів і амулетів.

Молоді жінки розглядають прикраси

Чарівний знак

Символ уроборосу можна трактувати у різних інтерпретаціях. З давньогрецької це змій або дракон, що згорнувся в кільце, що кусає себе за хвіст. Найбільш поширене значення символу – це нескінченність життя. Постійне переродження у найкращих моментах життєвого циклу. Вічне чергування моментів народження, життя, смерті, руйнівних процесів природи та часу відродження.

Смерть і народження - єдиний цикл

Реінкарнація. Нескінченність життя.

Завдяки своїй значущості уроборос часто використовували алхіміки, релігійні культи, магістри різних ступенів. Його значення безпосередньо відносили до сил космосу. Походження символу досі встановити не вдалося. Багато дослідників вважають, що ця спадщина від якоїсь просунутої цивілізації. Саме такою, що існувала на землі. А також за її межами.

Цей знак постійно використовували у своїх обрядах, представники різних цивілізацій людства. Ацтеки, Стародавня Греція, Ізраїль, Єгипет, Китай використовували символ змії з перших часів свого існування. У алхімії уроборос вважається одним із основних елементів для отримання «філософського каменю». Для довідки філософський камінь, якийсь еліксир перетворює рідину на золото.

Подарунок стародавніх

Прикраси, виконані у вигляді кільця, що має знак уробороса, вважалися сильним оберегом, який приносить здоров’я та удачу ще з давніх часів. Вважається, що першими уроборосами кільце стали використовувати в стародавньому Єгипті. Символи змії, що згорнулася, використовували в храмі Осіріса, наносилися для захисту від злих духів на будинках звичайних жителів.

Кільця, кулони у вигляді знака уробороса носили, як талісман або як своєрідний перепустку в вічне життя. Необхідно зауважити, що всі прикраси виконані тільки з благородних металів – це золото, срібло, бронза та ін. Вироби можуть бути доповнені вставками, що містять дорогоцінне каміння. Набуваючи прикраси у вигляді знака уробороса можна насправді переконатися в його магічних властивостях і зрозуміти, що давні недаремно постійно використовували символ у своїх шляхетних цілях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *