Опубліковано Залишити коментар

Знак Зодіака Водолій (лат. Aquarius) ♒

Знак Зодиака Водолей

Загальна характеристика

Водолії добре ладнають з багатьма зодіакальними знаками. Це оригінальні, наділені розвиненим інтелектом і інтуїцією, добродушні і веселі люди. Хороші друзі. Для реалізації творчої енергії їм необхідні незалежність і свобода. Серед інших знаків виділяються здатністю знаходити оригінальні і нестандартні рішення проблем.

Повністю розкритися цей знак зможе, тільки якщо має повну свободу думки і дій. Водолій має здатність заряджати своєю енергією всіх навколо. У той же час, самі Водолії прискіпливі до вад у характері інших людей. Водолії не люблять недоброзичливих і ледачих людей, песимістів.

До негативних якостей можна віднести мінливість, непунктуальність, необов’язковість.

У спілкуванні Водолії добродушні і прості. Але навіть в дружбу вони непостійні і вже завтра можуть про вас не згадати. Це відбувається через велику кількість подій, що відбуваються в житті Водолія, його бурхливої ​​і активного життя. З ними ніколи не нудно. Вони не пробачать зради і брехні: якщо це сталося, то про розташування цього знаку можна забути.

У відносинах з Водолієм не рекомендується:

 • ставити його в тимчасові і просторові рамки;
 • зваблювати, коли він знаходиться в поганому настрої;
 • натякати на поверхневе ставлення до нього

У відносинах з Водолієм рекомендуємо:

 • мати паралельно з ним кілька своїх улюблених справ;
 • стимулювати його інтелектуально;
 • усвідомити, що Водолій – волелюбний партнер і продумати тактику дій

Чоловік-Водолій

Уміють визнавати свої помилки, добрі, передбачувані, відповідальні, обережні, при необхідності серйозні, комунікабельні. Вони завжди в гарному настрої, прекрасні і приємні співрозмовники. Завжди активні і чимось зайняті. У будь-якому суспільстві сіють позитив.

До недоліків можна віднести наївність, довірливість і залежність від оточення, мінливість і егоїстичність. Скупі для оточуючих, але на себе грошей не шкодують.

Це самий велелюбний знак зодіаку. Непостійний і влюблива, волелюбний і незалежний. Найчастіше це «бабії».

Жінка-Водолій

Стрімкість, комунікабельність, наполегливість, товариськість і доброзичливість, високий творчий потенціал, веселу вдачу – все це жінка-Водолій. Легко вливається в будь-яку суспільне середовище. Намагається зробити своє життя комфортним і легкою. Привертає до себе увагу витонченістю і дотепністю. Це волелюбні і незалежні жінки. Завжди непередбачувані і в цьому їх сила. Досягають поставлених цілей і готові до пригод. Чуйно реагують на критику.

До недоліків можна віднести недисциплінованість, відсутність почуття обов’язку, необов’язковість, мінливість, егоїстичність, небажання визнавати свої помилки. Можуть вести себе нетактовно, нав’язувати свою думку.

Жінки-Водолії не завжди досягають успіху в кар’єрі через небажання підкорятися правилам, але їх здатність оригінально мислити високо цінується начальством. Жінки-Водолії не вміють берегти гроші: навіть добре заробляючи, їй їх завжди не вистачає.

У відносинах ці жінки також непостійні. Відносини тривають недовго навіть при гарній сумісності та наявності почуттів. Потребують постійного потоці вражень.

Камені-талісмани:

 • аметист: надає віру в себе, приносить фінансове благополуччя, загострює інтуїцію;
 • перли: допомагає уникнути конфліктів, зміцнить відносини в парі, допоможе збереженню сімейних відносин, робить жінку більш ніжною; допомагає приборкати гординю і гнів;
 • аквамарин: допомагає гасити гнів і негативні емоції, знімає психоемоційне напруження;
 • агат: вбереже від негативу, розвиває проникливість і внутрішню гармонію;
 • бурштин: зміцнює віру в себе, дарує оптимізм, бадьорість і силу, розвиває інтуїцію і альтруїзм;
 • сапфір: допомагає знайти мета в житті, створює душевний комфорт, дарує розсудливість, захищає від зради, розвиває творчість
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *