Опубліковано Залишити коментар

Значення Чортога Коня

Чертог Коня

Номер чортога у Сварожому Колі – 13.
Священна рослина – папороть.
Покровитель – Бог Купала.

Народжені люди в період з 23.06 по 16.07 знаходяться в чортозі Коня.


За Людей, народженим у Чертозі Коня, опікується Купала, якому відкриті всі таємниці та знання Всесвіту. Саме за допомогою цього Бога люди очищали своє тіло, душу та дух, а також використовували силу природних стихій та мудрість Предків.


Схильності: Якщо ви народилися в Чертозі Коня, то подібні до смолоскипів, що висвітлюють шлях іншим людям. Ви ставитеся до категорії людей, які роблять лимонад, отримавши від долі лимони, і з кожною невдачею стаєте сильнішими. Ви не злопам’ятні і не мститимете тим, хто вчинив по відношенню до вас непорядно. Ваша творча енергія не має меж, і ви здатні подарувати світові щось по-справжньому цінне та прекрасне. Ви дуже розумні і часто розумієте оточуючих людей краще, ніж вони самі. Ви вмієте правильно і беззавітно любити, але ваша ненависть теж безмежна. Ви максимально правильно виконуєте свої обов’язки та намагаєтеся діяти так, щоб принести користь усім.

Якості характеру: захопленість, максималізм, відповідальність, емоційність, життєва стійкість, доброта, позитивізм, віра у себе та інших.

Застереження: Зайве захоплюючись деталями, ви можете не брати до уваги щось важливе. Ви можете заразити своїми ідеями інших, але часто відступаєте, не довівши справу до кінця, якщо вона перестає вас цікавити.

Нагадування: Вам необхідно навчитися контролювати своє «внутрішнє світло», інакше ви ризикуєте не тільки обпалити оточуючих, але й постраждати самі. Ви повинні бути уважнішими до своїх соратників і розуміти, що є не лише слово «хочу», а й слово «треба». Вам в жодному разі не можна згортати з накресленого вам Шляху Світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *