Умови повернення та обміну

Інтернет-магазин “Скриня Прадіда” здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом “Про захист прав споживачів”.

Повернути товар можна через Нову Пошту, відправивши товар на 138 відділення до міста Харкова.

Терміни повернення і обміну

Повернення і обмін товару можливий після 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотній доставка товарів оплачується покупцем або продавців в залежності від причин повернення.

Умови повернення чи обміну

Обмін або повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд.

Відповідно до Закону “Про захист прав споживачів”, інтернет-магазин “Скриня Прадіда” може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товару.

Нижче наведена стаття із Закону “Про захист прав споживачів”

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

  1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

  1. Якщо на момент обміну аналогічний товар відсутній у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
  2. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом семи днів.