Значення оберега Печатки Велеса

Велесу поклонялися наші предки і вважали його наймогутнішою богом, щиро вірили в те, що без його відома нічого не може статися на землі. Наші предки були впевнені в тому, що в його владі було все живе і він завжди спостерігав за всім, що відбувається на землі. У давні часи багато людей поклонялися богам і просили допомоги від них в надії на виконання бажаного.

Читати далі
Секира Перуна Холь серебряный подвес

Значення амулета Сокира Перуна

Століттями наші славні предки поклонялися могутнім древнім божествам, довіряли їм свої головні секрети, отримували від них заступництво і підтримку навіть у найвідчайдушніших життєвих перипетіях. Стара Віра століттями зберігала і примножувала наш Рід.

Бог Перун – громовержець

Головним захисником рідної землі, символом непохитного духу, покровителем воїнів, і одним з найбільш шанованих божеств слов’янського пантеону, був грізний, але справедливий громовержець Перун, традиційно зображається з могутньою сокирою в руках.

Саме Сокира Перуна, вберегла (ви тільки вдумайтеся!) На відкритій Середньоруській рівнині, не захищеної ні високими хребтами, ні кількістю повноводних річок, колись нечисленний мирний народ-хлібороб, за логікою приречений на повне вимирання або рабство з поступовим розчиненням етносу в численних ордах кровожерливих сусідів.

І де вони всі: ці Древляни, Кривичі, Сіверяни, Печеніги, Хазари, Половці і тьма інших, чиї імена назавжди стерті доблесним російським військом зі сторінок «Книги доль». Всіх їх, що прийшли з мечем, на нашу святу землю, врешті-решт чекала врахувати стати грунтом під наші посіви.

«Засіємо і зори на кістках ваших» – ось один з яскравих бойових кличів князівської дружини. На тому стояла і стояти буде Російська земля. І навіть через тисячоліття забуття, ми на генетичному рівні, до сих пір відчуваємо глибоку зв’язок із давньою культурою предків.

Універсальні цінності доброти, душевної відкритості та співчуття до ближнього, єднання з природою і повного неприйняття будь-якої несправедливості, завжди були притаманні нашому народові. І зараз, в епоху нового духовного відродження нашого народу, слов’янські обереги все більше і більше входять в наше життя.

Одним з найбільш древніх і могутніх є Оберіг Сокира Перуна.

Це виключно чоловічий талісман

Символізує чисте природне чоловіче начало. Талісман великих вождів і воєначальників, честь носити який давньоруському воїну потрібно було ще заслужити своїм потом і кров’ю сутичках за честь Рода.

Найсильніший оберіг, чиє дію, при тривалому носінні, визнають навіть люди далекі не тільки від слов’янських вірувань, а й від релігії, як інституту буття взагалі.

Але і серед чоловіків, він підійде далеко не всім. Сокира – чесне, прямолінійний зброю. Воїн з сокирою, щоб ефективно вражати ворога, повинен вміти миттєво сконцентруватися і різким ривком направити всі свої сили в потрібну сторону. Тому його власник повинен мати відповідний характер.

При носінні амулет відточує в першу чергу саме це властивість, поступово роблячи свого власника жорстким, вольовим і цілеспрямованою людиною, здатним з однаковим холоднокровністю приймати як життєві негаразди, так і важкі доленосні рішення.

Якщо Ви відчуваєте, що в житті Вам не вистачає твердості характеру, а всі навколишні із задоволенням вами зневажають – кращого оберега для Вас просто не існує в природі.

Крім цього, амулет:

 • Зробить вас сильніше у фізичному плані;
 • Додасть чоловічих сил в спілкуванні з протилежною статтю;
 • Допоможе подолати внутрішні комплекси і страхи;
 • Набути впевненості у вирішенні робочих справ;
 • Підвищити вашу стійкість і витривалість вашого організму в загоєнні ран, і фізичні травми.
 • У зовнішньому вигляді оберега немає чітких канонів. Ваш Амулет сокири може бути виконаний як з одним лезом, так і в двосічний варіанті.

За старих часів, подібні амулети виготовлялися самостійно, або ж купувалися, у майстра одних з вами вірувань. Вироби саме таких майстрів ми пропонуємо вам зараз.

Після здобуття, важливо правильно зарядити амулет. Для цього бажано вибрати теплий і сонячний день і де-небудь в лісі, подалі від сторонніх очей, по черзі «познайомити» Ваш амулет з усіма чотирма стихіями. Вогонь і вітер повинні бути на початку списку, так як Перун ототожнюється саме з цими стихіями. Обряд важливо проводити на самоті, так-як амулет повинен налаштуватися конкретно на Ваше біополе.

Важливо!

Намагайтеся зайвий раз не показувати оберіг на людях, так-як з одного боку: він є глибоко інтимним, які працюють у вашому біополе предметом; а з іншого – що акумулює енергію артефактом. Тому, хоч і тимчасово, але при гострій необхідності «знаючі люди» здатні запозичувати для своїх потреб надлишковий енергетичний потенціал.

Це сильно не позначиться на вашому здоров’ї: ви можете просто нічого не помітити, але також може сприяти млявості в усьому тілі і невмотивованим спалахи агресії.

Це пояснюється наступним: щоб вирівняти перекіс у бік вашого біополя баланс, почне активно поглинати енергію з навколишнього простору, дестабілізуючи тим самим ті ділянки вашої аури, на які він налаштований – а це перш за все психа-поведінковий сприйняття і фізичний тонус організму.

Лунница оберег

Значення оберіга Лунниця

Лунниця – оберіг воістину унікальний. Це не звичайне прикраса, а древній жіночий захисник, який використовували нашими праматір’ю для посилення привабливості в очах чоловіків, залучення доброї енергії і порятунку від злих наклепів. Перші амулети з’явилися ще за часів античності, але і сьогодні символ з сакральним значенням користується величезною популярністю у представниць прекрасної статі.

Унікальні властивості оберега

Ще в давні часи люди помічали, яке значення на що відбуваються навколо події має місяць. Не дивно, що небесна покровителька жінок була втілена в оздобленні, носити яке призначалося щодня. Оберіг є молодий місячний серп, спрямований ріжками вниз. Дарувати лунницю прийнято на перший День народження дівчинки. Для представниць багатих сімей амулет робили з дорогоцінних срібла і злата, а скромні слов’яни задовольнялися прикрасами з олова і інших дешевих сплавів.

Має лунниця значення особливе. Вважається, що носить її дівчина отримує заступництво богині Макоші, відповідальної за жіноче здоров’я і сімейний лад. На обереге обов’язково зображували діагональні лінії, що символізують дощ, який необхідний для посилення родючості землі. Точки, які прикрашали поверхню, кількість днів позначали дні в місяці.

Кому підходить

У всі часи амулетові приписувалися магічні властивості:

 • підвищення привабливості;
 • захист від пристріту;
 • залучення гармонії в сімейне життя;
 • допомога в боротьбі з життєвими труднощами;
 • пізнання щастя материнства: допомога в зачатті і народженні здорової дитини;
 • відкриття нових талантів в рукоділлі і кулінарії.

Сильнішою вважалася лунниця, на якій зображували Місяць і Сонце – символи жіночого і чоловічого начала. Такий талісман носили вже заміжні жінки. Він допомагав підтримувати в родині атмосферу тепла і взаєморозуміння.

Гарну лунницю купити рекомендується всім жінкам, які бажають бути берегинями сімейного вогнища, хорошими дружинами і матерями. Оберіг пробуджує жіноче начало, посилює жіночність і красу, дарує заспокоєння і допомагає заповнити ті енергетичні ресурси, в яких дівчина відчуває потребу. Сьогодні асортимент оберегів представлений красивими варіантами з дорогоцінних металів. Неможливо пройти повз унікального ювелірного твори, наділеного чудотворними силами слов’янських богів!

Богиня Макошь

Значення Символу Макоші

Символ Макоші має кілька різновидів, його виконують у вигляді ромба, поділеного на чотири частини. Вважається, що оберіг дарує захист і допомогу, цей образ також отримав статус захисника сім’ї. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати срібні кільця, підвіски і сережки з символом Макошь за вигідною ціною.

Читати Далі

Значення оберіга Клевер-Чотирилисник

Клевер-чотирилисник – талісман, який символізує удачу. У слов’янській міфології він асоціюється з хрестом і чотирма Євангеліями. Вже не один рік він користується шаленою популярністю серед жінок. Навіть найдорожчі вироби йдуть з молотка за кілька днів. І саме про те, що ж цей талісман представляє з себе і хотілося б поговорити нижче.

Читати Далі
Черное Солнце из бронзы

Чорне Сонце значення

«Чорне сонце» в різних культурах і традиціях

Оберіг “Чорне сонце» є одним з найбільш популярних і шанованих символом. Але, далеко не всі знають його справжнє значення, історію виникнення. Нижче ви зможете ознайомитися з коротким оглядом даного символу.

Читати далі

Значення оберега Ладінец

Ладінец – популярний оберіг, який вважається символом щастя і краси. На думку багатьох цілителів він здатний зміцнювати сімейні відносини. Сама назва походить від давньослов’янської богині Лади – піднесеного уособлення жінки. Вже не один рік талісман користується шаленою популярністю серед жінок. Навіть найдорожчі вироби йдуть з молотка за кілька днів. Представниці слабкої статі щиро вірять, що 3-4 сантиметровий шматочок металу здатний докорінно змінити їхнє життя. Про те, що ж представляє із себе Хрест Лади-Богородиці і хотілося б поговорити трохи докладніше.

Чому саме цей оберіг?

Звичайно, вірити в чудодійні властивості маленького предмета чи ні – це вибір кожного. Але, в суворих реаліях, коли залишається сподівається тільки на самого себе, необхідно мати віру хоч в якесь чудо. Саме тому слід звернути увагу на цей оберіг. Неважливо, що це буде кільце-ладінец, сережки або браслет. Важливо одне – ефективність. Мало просто надіти оберіг-ладінец на себе. Необхідно, перш за все, посилати позитивні імпульси і тоді навіть така, здавалося б, маленька річ зможе притягнути позитивну енергію.

Як працює “Символ-Ладінец”

Все дуже просто – немає чогось надприродного. Ви посилаєте потрібні імпульси, а ваш оберіг, заговорений на все найкраще, допомагає домогтися бажаного.

Де купити цей оберіг?

В інтернеті досить магазинів, готових за помірну ціну виготовити і доставити вам це скарб. Будь-який формат, будь-який розмір. Цінник на продукцію починається від 1400 рублів. Але, повірте, для ручної роботи це більш ніж прийнятно. Ви купуєте не просту дрібничку, а своє щасливе майбутнє. Тим більше багато сайтів роблять знижку на самовивезення або доставку у віддалені регіони. Серед всієї лінійки оберегів “Символ-Ладінец” – один із самих бюджетних. Він абсолютно нікому не вдарить по кишені і буде радувати свого носія позитивною енергетикою.

ВАЖЛИВО!

Перш ніж оформляти замовлення треба запитати у продавця про наявність всієї необхідної документації. Часто шахраї користуються довірливістю клієнтів і беруть оплату відразу, котрі дають всі необхідні папери. Надійний продавець гарантує анонімність покупки і повне її відповідність юридичним стандартам.

Птица Сура

Значення оберега Птах Сура Красне Сонечко

Слов’янська культура набагато давніше, багатшим і різноманітнішим викладаються трактувань сучасних досліджень. Пропоновані до вивчення або ознайомленню історичні документи не дають пояснень багатьох фактів, які не вписуються в загальну колію традиційної історичної науки. Щось повністю ігнорується, щось відкидається, відбуваються спроби спотворити споконвічно слов’янські обряди і традиції, пояснюючи це запозиченнями з інших культур. Міфологія давньої слов’янської культури практично не розглядається в якості джерела подій, що відбувалися і становлення культури і побуту предків. А більшість міфів безпосередньо вказують на взаємовідношення людини з навколишнім світом в ті далекі часи.

Сонце, в віруваннях слов’ян

Як приклад можна привести ставлення древніх слов’ян до Сонця. Описуючи значення Сонця в житті Стародавнього Єгипту, країнах Латинської Америки, наші вчені необгрунтовано замовчують ставлення слов’ян до денного світила. А тут воно набагато ширше. Сонце не тільки джерело тепла і світла, яке забезпечує існування людини. Торжество світлих сил над злом, нескінченність життя, має свій певний цикл, що починається з народження (схід) і закінчуючи смертю (захід), для однієї людини, але не всього народу. Постійне оновлення і прагнення до пізнання. З обов’язковою вірою в духовний зв’язок з вищими силами світла, уособленням яких виступає Сонце.

Символи сонця, втілені в предмети сили

Одним із символічних знаків зв’язку з силами світлої енергії є Птах Сонце. Вважалося і вважається, що розправляючи свої крила і воспаряя над землею, «вогняний птах» виганяє і руйнує злі сили, що черпають свою енергію в темряві. Распростав свої крила, птах, пролітаючи зі сходу на захід, передає свою енергію всьому живому, заряджаючи його на стабільне відчуття переваги позитивного сприйняття навколишнього світу і гармонізуючи ці відчуття з способом мислення людини.

Бажання постійно мати при собі частку світла, здатного відсікати потоки негативної енергії і налаштовує духовну і фізичну сутність людини на подолання всіх можливих негараздів, що сприяє прозріння і просвітлення, що забезпечують щасливе майбуття людини. Амулет, який вважається активним предметом сили, здатним безпосередньо впливати на енергетичну сутність людини, його астральне тіло, незмінний атрибут людини, яка хоче об’єднати зовнішню і внутрішню позитивну енергію для досягнення позитивних результатів.

Амулет Птах-Сонце (Сура) вважається одним з найбільш дієвих елементів, що містить в собі сонячну енергію, здатну трансформуватися енергетичне поле людини з метою підвищення захисних функцій і розкриття його позитивних якостей.

Амулет Птах-Сонце

Купуючи амулет, на якому зображена Птах Сура (Красне Сонечко), людина внутрішньо готовий до позитивних змін, а сили, закладені в даний елемент, тільки сприяють цими змінами. Подібна гармонія дозволяє очистити і відновити духовні складові (карма, аура), відгородитися від впливу негативних енергетичних потоків (пристріт, псування). Подібна гармонія природним чином сприяє зміцненню фізичного здоров’я. Загальна позитивна динаміка сприяє більш успішним рішенням життєвих проблем, сприяє залученню успіху і щастя.

Ладинец или Крест Лады Богородицы

Хрест Лади-Богородиці або Ладінец

У древніх слов’ян існувало багато різних оберегів, пов’язаних з богами. Їх власники знаходили захист і заступництво вищих сил. Одним з жіночих оберегів є Ладінец. За переказами, слов’янська богиня Лада, піднесла його в дар людям. Вважається, що власниці амулета завжди знаходиться під міцним захистом.

Значення оберега

Амулет одягали маленьким дівчаткам. Він залишався у них до самої смерті. Всі знали, що він приносить любов, щастя і гармонію в сімейному житті. І це дійсно так. Адже хрест Лади Богородиці розкривав в дівчатах жіноче начало, її справжнє призначення. Тому вони ставали відданими дружинами, і чудовими матерями.

Сила оберега збільшується з кожним днем. З його допомогою:

 • зберігається краса і молодість;
 • нормалізується гормональний фон;
 • відбувається зниження ваги;
 • полегшуються пологи;
 • поява здорового потомства;
 • позбавляє від безпліддя;
 • розкриває кращі жіночі якості;
 • захищає від пристріту;
 • допомагає зустріти гідного чоловіка.

Вибір оберега Ладінец

Оберіг вибирається виходячи з віку. Дівчаткам від трьох років і більше набувають амулети з дерева жіночих порід. Тим, хто ще не перебуває в шлюбі, підійде виріб зі срібла. Заміжнім жінкам потрібно купити Ладінец з золота, яке прибирає негатив.

Запам’ятайте: щоб оберіг запрацював на повну силу, не можна одягатися в чоловічий одяг (штани, шорти, і піжами).

Що являє собою оберіг

Символом Ладінца є промені, що йдуть проти ходу солнца.Іх рівно вісім. Цифра 8 уособлює собою невичерпність жіночого досконалості. Буває, що символ знаходиться всередині кола. Він таїть в собі потужну енергію, якої треба навчитися користуватися.

Що зробити, щоб амулет заробив

Після придбання оберега Ладінец потрібна його активація. Для цього він промивається проточною водою, і вимовляється молитва. Слова говоряться самі звичайні, з проханням про допомогу. Щиро вимовляєте благання, звертаючись до богині Ладі. Просіть її про захист і заступництво. Уявіть, що амулет наповнюється божественною енергією. Одна умова: робити це потрібно на самоті, щоб ніхто не заважав.

Оберіг в подарунок

Ладінец, на відміну від інших амулетів, ідеально підходить в якості презенту жінкам. Його можна купити в інтернет-магазинах. Існують різні модифікації. Тут кожен вибирає на свій смак. Потрапляючи в руки заміжньої жінки, він наповнюється сильною енергетикою, і наділяє нею володарку. Серця дам наповнюються любов’ю і радістю, а душа неземним блаженством. Тому не відкладайте покупку. Оберіг Ладінец Вас чекає.