Значення оберега Печатки Велеса

Велесу поклонялися наші предки і вважали його наймогутнішою богом, щиро вірили в те, що без його відома нічого не може статися на землі. Наші предки були впевнені в тому, що в його владі було все живе і він завжди спостерігав за всім, що відбувається на землі. У давні часи багато людей поклонялися богам і просили допомоги від них в надії на виконання бажаного.

Так само були затребувані різні амулети, які носили з собою наші предкі.Ведь вважалося, що через них є певний зв’язок з всевишнім.Самий відомий символ, який можна було зустріти у предків, це був символ пов’язаний з Богом Велесом або, як ще можна його назвати Лапа Велеса. Мав вигляд він перевернутої букви “А”, селяни часто малювали саме цей знак на воротах хлівів, для то що б уберегти худобу від злої нечисті.

Образи Бога Велеса

Найчастіше саме ведмідь ставав другим образом Бога Велеса. Вважалося що якщо він був людині у вигляді ведмедя, то це пророкувало удачу і успіх. Вісником добрих справ була лапа ведмедя, слов’яни вірили що таким чином Бог нагадував про своє існування. Подоба Ведмежої лапи Печатки Велеса, прийнято вважати найбільш потужним оберегом. Людина, яка носить з собою такий амулет, знаходиться під захистом цього знака, і може впевнено йти до своїх цілей для досягнення бажаного результату. У сучасному світі такий талісман рекомендується придбати людям, які займаються підприємницькою діяльністю. Він їм допоможе в укладенні вигідних угод, а так само за допомогою його ви знайдете стабільний прибуток.

Від чого захист?

Варто відзначити, що Печатка Велеса, Ведмежа Лапа служить захистом від впливу різних чаклунських впливів на людину. Він має сильну енергетику, за допомогою якої і утворюється захисний барьер.Пріобретая такий талісман ви захистите себе від різних хвороб і невдач. Такий оберіг дуже часто носять діти, у запобігання різних бед.С обережністю варто поставитися, що такий талісман не варто носити людям, які мають згубні звички, наприклад як зловживання алкоголем або наркоманія. Це пов’язано з тим, що Велес може досить жорстоко покарати таких людей, прітянувші ще більше різних хвороб або невдач.

Бог Велес в обличчя Вовка

Рідко міг з’явитися Бог Велес у вигляді Вовка, залишаючи слід у вигляді його лапи з чотирма пальцями. Найчастіше Вовчу лапу зустрічали в лісових посадках, що віщувало добрі новини і було сприятливим знаком. Головне призначення амулета служить в захисті від різних нещасть і заздрісників. Вовк – це така тварина, яке любить і цінує свою свободу, для нього немає поняття страху, завжди йде в захист слабких. Такий талісман слід носити людям, що володіють схожими якостями характера.Благодаря такому амулетові, ви зможете багато чого досягти в професійній кар’єрі, а так само знайти лідерські якості.

Печатка Велеса як прикраса

Вовчу і ведмежу лапу можна носити як амулет у вигляді різного прикраси на руку, наприклад кільце. Так само можливо в якості сережок або кулонів на ланцюжку. Такий оберіг не потребує скритності і не варто ховати під одягом, оберіг не втрачає своїх магічних здібностей коли виду. Найкраще віддавати переваги такого роду амулетам виготовлених зі срібла, саме цей метал допоможе посилити захист.

Оберіг Печатка Велеса прийнято вважати найсильнішим талісманом, який захищає від різних нещасть, а так само допомагає в боротьбі з різними недугами. Головне носити такий оберіг з хорошими намірами і чистою совістю, не варто його купувати в якості корисливих цілей, і тоді замість він захистить вас від бід і злих ворогів і принесе багатство в будинок

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.