Опубліковано Залишити коментар

Печатка Велеса – значення

Велес – слов’янський бог господарства, родючості та багатства. Згідно з легендою, він опанував таємні знання, які отримав від сил Світу і темряви, і зробив світ динамічним і змінним.


Потужного і мудрого Велеса поважали і боялися як бога-перевертня, який підпорядкував собі всіх лісових звірів і приборкав всі стихії. Вважалося, що з усіх видів Велес віддавав перевагу ведмежому, тому слід від ведмежої лапи був його своєрідною «особистою печаткою».

Слід зазначити, що Велес шанувався як бог, неперевершений за могутністю. Можливо, саме тому оберіг із його символікою діє надзвичайно сильно. Він опікується носіями сакральних знань, людям, що горять внутрішнім творчим вогнем, мандрівникам. Знак Велеса принесе успіх у торгівлі, законотворчій діяльності, магічних практиках. Оскільки Велес опікується магією, він подарує вам здатність передбачати події, а обраним навіть відкриє таємниці.

Ви можете вибрати для себе цей обережний знак, якщо наділені якимось талантом і готові йти особливим шляхом, змінюючи загальноприйняті рамки. Але остерігайтеся вдаватися до якихось штучних «розширювачів свідомості» – Велес всевидящий і нещадний до алкоголіків та наркоманів.

Взагалі для тих, хто носить «Печатка Велеса», відкриваються всі дороги, а успіх стає їхнім постійним супутником. Будь-які складні ситуації, торгові угоди, непрості переговори – все зрештою складається найкраще. Людина, чиє життя проходить під знаком Велеса, успішно приймає найважливіші життєві рішення та часто перемагає.

«Печатка Велеса» традиційно вважається чоловічим оберегом. Зрозуміло, його може вибрати для себе і жінка, але тоді їй потрібно дуже чітко розуміти: чоловічі якості, що проявилися завдяки дії оберегу, допоможуть побудувати кар’єру, але начисто позбавлять жіночної м’якості, ніжності та гнучкості. Подумайте: чи не надто висока ціна успіху в бізнесі – жіноче щастя?

«Печатка Велеса» немов створена для рибалок, мисливців, єгерів – тобто всіх тих, хто пов’язаний із природою і ставиться до неї з розумінням та повагою. Однак будь-кому, хто вибере для себе цей оберег, він дасть потужний захист і колосальну енергію, а також відвадить людей, чиї наміри та думки нечисті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *