Опубліковано Залишити коментар

Оберіг Зніч – значення

Оберег Знич

Значення оберегу «Зніч» – священний вогонь, енергія, живить життя, внутрішня сила, що наповнює людину. Стародавні слов’яни постійно підтримували живий вогонь і в храмах, і в своїх оселях, вірячи, що його згасання принесе великі нещастя.

У ті часи обережний символ «Зніч» використовувався, якщо виникала потреба допомогти важкохворій людині або передбачити події майбутнього.
Цей оберег підійде людям, які прагнуть отримання нових знань – учням, студентам, дослідникам, а також тим, хто пов’язаний з будь-яким видом творчості. Оберіг допоможе своєму власнику пізнати те, що поки що невідомо, і розкрити свій творчий потенціал.

«Зніч» просто необхідний тому, хто займається цілительством у найширшому значенні цього слова, оскільки дає своєму власнику життєві сили, необхідних допомоги іншим. Однак допоможе оберіг лише тій людині, яка діє на благо, адже вогонь може не тільки зігріти, а й спопелити… Крім того, сила, укладена в символ «Зніч», зможе вилікувати розбите серце і допомогти відкритися назустріч новому коханню або відродити почуття, що згасли.

Власник оберігу «Зніч» отримає найсильніший захист від невдач і втрат і набуде нового етапу життя, наповненого світлою енергією життєдайного Вогню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *