Опубліковано Залишити коментар

Небесний хрес значення

Символ «Небесний хрест» (інша назва – «пращур») – один із найсильніших слов’янських оберегів, чия дія спрямована саме на захист. Однак тут мається на увазі не тільки захист від якихось зовнішніх несприятливих впливів, а скоріше захист від внутрішніх спокус, які послаблюють духовність людини.

Саме тому «Небесний хрест» – дуже хороша, потужна опора для тих, хто відчуває духовне виснаження. Цей знак задіює сили Роду людського та Роду небесного, тому його часто поєднували з іншими, «вузькоспеціалізованими» оберегами, знаючи, що «Небесний хрест» посилює їхню дію.
Якщо ви поки що не можете зрозуміти, який слов’янський символ вибрати як особистий оберег – зупиніться на «Небесному хресті». Кожен із нас потребує мудрості предків та душевної стійкості, і цей обережний знак неодмінно підтримає вас у цьому.

Взагалі «Небесний хрест» дуже добре дарувати дітям, щоб захистити їхні незміцнілі душі від різних небезпек. Крім того, цей оберіг корисно брати із собою, вирушаючи в якусь ризиковану подорож або на будь-який захід, результат якого не зрозумілий. Допоможе він і тим, хто має хірургічну операцію.

І, звичайно, «Небесний хрест» повинен супроводжувати тих, хто працює з людьми, що «оступилися»: дільничних міліціонерів, співробітників виправних установ та спеціалізованих диспансерів. Можливо, людина, чия віра і духовна сила послабшала, є членом вашої родини – тоді цей оберіг допоможе і вам, і вашому близькому.

Очищаюча сила «Небесного хреста» підтримає будь-кого, хто йде шляхом духовного розвитку і прагне перемогти темну сторону своєї особистості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *