Опубліковано Залишити коментар

Дунія значення

Знак “Дунія” традиційно використовували освічені (наприклад, волхви). Вони поєднували непростий шлях розвитку духовної сили зі світськими заняттями та були покликані знаходити баланс між божественним та земним.

Спочатку цей знак був призначений для збереження єдності Рода та його правильного розвитку. «Дунія» вважається дуже сильним родовим оберегом, який стоїть на сторожі родових традицій і здатним принести членам сім’ї щастя та благополуччя.

Дунія підійде тим, хто цілеспрямований, хто не піддається обставинам і готовий багато зробити для втілення своєї мрії в життя. Однак, формулюючи своє заповітне бажання і прагнучи здійснити його, будьте обережні, адже недаремно кажуть: «Бійтеся своїх бажань – вони справджуються»…

Як символ, елементи якого розташовані протисолонь (проти ходу Сонця), Дунія діє досить агресивно. Вибираючи оберіг «Дунія», слід пам’ятати про те, що сила цього знака спрямована на здобуття нового життєвого сенсу шляхом руйнування старого, а це під силу не кожній людині.

Нехай ваш Шлях буде наповнений добром і Світлом, думки і вчинки – мудрістю багатьох поколінь предків, а виконані за допомогою оберегу Дунія бажання приносять тільки удачу і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *