Опубліковано Залишити коментар

Духовна сила значення

Сама назва цього обережного символу свідчить про спрямованість його дії. Елементи знаку «Духовна сила» підібрані та з’єднані таким чином, що посилюють прагнення людини до здобуття духовних знань та допомагають зрозуміти та застосувати непрості закони духовного світу, що гармонійно існує у життєвому просторі.

Оберіг “Духовна сила” створений для того, хто обрав духовний шлях розвитку. Оскільки на цьому нелегкому шляху людини підстерігає безліч небезпек і перешкод, цей обережний символ допоможе впоратися з ними. Створюючи через руйнування непотрібного, власник цього оберегу зможе усвідомити своє справжнє життєве призначення та зберегти ясність думок та твердість намірів.

Духовна сила призначена для людей, які чітко знають свою мету і готові йти до неї, відсунувши матеріальний світ на другий план. Цей оберег дасть змогу сконцентрувати свій дух і зберегти самовладання навіть у найскладніших життєвих обставинах.

Розвиваючи себе, володар «Духовної сили» зможе не лише постійно збільшувати міць внутрішнього духовного вогню, а й управляти своїм життям, будуючи його відповідно до Законів Всесвіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *