Опубліковано Залишити коментар

Чортог Раси значення

Чертог Раса в Сварожем Круге

Номер чортогу у Сварожому Колі – 15.
Священне дерево – ясен.
Покровитель – Бог Тарх.

Людям, народженим у Чортозі Раси, допомагає Тарх – могутній, шляхетний та світлий захисник усіх людей Білої Раси.

Невблаганний і нещадний до ворогів, Тарх уособлює при цьому мудрість та перемогу Світла. Слід зазначити, що у давнину расою називали білого леопарда (пардуса), тому Чертог Раси можна назвати Чортогом Леопарда.
Якщо ви народжені в Чортозі Раса, то схильні до лідерства і наділені потужною життєвою енергією. Ви з належною повагою ставитеся до будь-яких знань і прагнете їх. Ви вмієте використовувати максимум можливостей, щоб досягти поставленої мети. Непереборних перешкод для вас просто не існує, і ви готові виявити усі свої найкращі якості, йдучи до наміченого результату. Ви можете бути однаково успішні, проявляючи себе як хоробрий воїн або мудрий стратег. Ви позитивно дивитесь на навколишній світ і інтуїтивно завжди прагнете добра.

Якості характеру: життєрадісність, активність, допитливість, вміння відпочивати, лідерство, рішучість.
Застереження: Швидко “загоряючись”, ви можете так само швидко “гаснути”, втрачаючи інтерес до справи, якою займаєтеся. Лінуючись і ухиляючись від правильного курсу, ви можете переконати будь-кого (у тому числі і себе), що дієте правильно. Іноді ви схильні робити добро, використовуючи “насильницькі” методи. Ви не завжди обачно та виважено ставитеся до вибору, перед яким вас ставить життя. Ви досить імпульсивні, іноді – до нерозсудливості. Вам слід вести активний спосіб життя, інакше ви можете впадати у депресивні стани.
Нагадування: Не беручи до уваги думки інших і діє егоїстично, ви ризикуєте залишитися наприкінці життєвого шляху на самоті. Займайтеся духовними практиками, щоб спрямувати свою потужну особисту енергію в потрібне русло та принести користь не тільки собі, а й світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *