Опубліковано Залишити коментар

Чортог Лося значення

Чертог Лося

Номер чортогу Сварожому Колі – 11.
Священне дерево – береза.
Покровитель – Богиня Лада.

Людям, народженим у Чортозі Лося, опікується Богородиця Лада, яка дала життя всім слов’янським богам, охороняє сім’ю та ладне (щасливе) життя та уособлює собою абсолютну красу та любов.


Якщо ви народилися в Чортозі Лося, то все життя відчуватимете своє особливе призначення і через це відчуватимете деяку відособленість від інших. Ви вмієте виконувати навіть найскладнішу та невдячну роботу та прагнете все робити максимально добре. Ваша життєва енергія та внутрішні ресурси безпосередньо пов’язані з природними ритмами. Ви легко впливаєте на людей за допомогою слів та можете стати дуже успішним лідером. Ви можете дуже довго шукати свою другу «половинку», тому що не зовсім розумієте, що таке справжнє кохання. Не довіряючи іншим, ви часто розчаровуєтеся в людях, але саме вас можна назвати по-справжньому вірним та відданим другом.

Якості характеру: працьовитість, комунікабельність, гордість, відокремленість, недовірливість, настороженість, безтурботність.

Застереження: Ви не любите підкорятися загальноприйнятим правилам і умовностям і прагнете безтурботного життя, часто упускаючи можливості, що вам надаються. Вам не подобається бути частиною будь-якої системи, однак саме такий спосіб взаємодії з людьми дозволить вам досягти неймовірних успіхів.

Нагадування: Вам надано право самостійно вибрати собі долю – ви можете бути однаково задоволені життям, живучи в скромній усамітненні, і будучи активним керівником величезного концерну. Але в будь-якому випадку вам необхідно йти шляхом Світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *