Опубліковано Залишити коментар

Знак Зодіаку Стрілець (лат. Sagittarius) ♐

Стрелец Знак Зодиака

Загальна характеристика

Часто це добрі люди, що заражають позитивом і енергією оточуючих. Головними рисами є позитивність і оптимізм, щедрість, цілеспрямованість і незалежність. Це життєрадісні, чесні, справедливі і великодушні люди. З віком вони стають більш серйозними. Стрільці ніколи не відмовляють у підтримці та допомозі людям, завжди вислухають і знайдуть необхідні слова. Часто ідеалізують оточуючих. Занадто довірливі, тому в їх оточенні можуть бути зрадники, інтригани і брехуни. Можуть бути нав’язливі в дружбі і любові.

Завжди в хорошому настрої і діляться ним з оточуючими. Енергетика Стрільців потребує стимулі і людину, яка буде підтримувати і направляти в обраному шляху.

У відносинах зі Стрільцем не рекомендується:

перебувати в дійсно поганому настрої;
очікувати від нього стереотипного поведінки;
чекати пояснень в любові замість дій

У відносинах зі Стрільцем рекомендуємо:

невимушено поєднувати з ним як дружні, так і романтичні відносини;
бути максимально позитивним партнером з усіх боків;
змиритися з його прямолінійністю;
бути активним і енергійним;
навчитися отримувати задоволення від життя

Чоловік-Стрілець

Має чоловічий стержень, більш передбачуваний, ніж жінка цього знака. Думає про наслідки своїх дій. Чоловіки-Стрільці є відмінними сім’янинами. До позитивних якостей можна віднести справедливість, наполегливість, веселу вдачу, дотримання загальноприйнятих норм моралі та надійність. Мають творчими здібностями і прагненнями, чудовим почуттям гумору і дотепністю, люблять бути популярними. Головним достоїнством є здатність звернути будь-яку негативну ситуацію в позитив. Правдолюбивих і чесні. Це відданий друг і товариш, з ним можна поговорити по душам, порадитися. Ненавидить лестощі, обман і зрада.

До негативних рис відносяться надмірна емоційність, недостатня цілеспрямованість, коливання настрою, нестабільність і невміння відстоювати свою думку.

У кар’єрі може досягти успіху, але через легковажність і нелогічності рідко його домагається.

Жінка-Стрілець

Завжди знаходиться в центрі уваги. До позитивних якостей відносяться веселу вдачу, оптимістичність, напористість, позитивність, чесність, енергійність, справедливість і доброзичливість, вміння долати труднощі. Завжди допоможе в скрутну хвилину. Це хороші і вірні друзі. Працьовиті.

До недоліків відносяться непередбачуваність, нестабільність, невміння думати про наслідки, деяка корисливість і нерозбірливість в оточенні, надмірна довірливість.

Підвищення по службі виявиться під питанням, так як Стрілець не любить жити і працювати за правилами.

Жінки цього знака серйозно ставляться до шлюбу. Це ніжні, турботливі, чесні і віддані супутниці. Їх любов ніщо не може зруйнувати.

Камені-талісмани:

тигрове око: зміцнює розсудливість, утихомирює ревнощі;
рубін: проганяє зневіру, заспокоює, стимулює в великих справах;
цитрин: привертає багатство, піднімає настрій, збільшує енергію;
чорний агат: береже від небезпек і негативу;
рожевий кварц: зберігає душевну рівновагу, зменшує емоційне напруження, покращує взаєморозуміння;
бірюза: сприяє багатству, захищає від негативу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *