Опубліковано Залишити коментар

Квітка папороті – Значення оберега

Символ Цветок Папоротнкиа

Оберіг Перунів Колір вважається сховищем первозданної мощі потойбічних сил. З його допомогою, як раніше вірили наші предки, будь-яка людина може позбутися заздрісників, подолати фізичний або духовний недуга, знайти своє покликання в житті або навіть відкопати заритий скарб.

Квітка папороті

Походження даного талісмана і його користь
Властивості амулета будуть дуже корисними тим, хто страждає тілесно або духовно. Також його беруть з собою в подорож в іншу країну, школярі або студенти сподіваються на його силу при здачі іспитів і написання контрольних робіт, закохані носять його на червоній мотузочці на шиї як свідчення їх вічної любові і вірності.

Про магічні властивості папороті ще в давнину складали легенди. За давнім повір’ям вважалося, що вишитий на сорочці Квітка папороті може вилікувати навіть самий безнадійний і смертельну недугу. У сучасному світі цей символ використовують в якості захисту від різних недоброзичливців, для боротьби з депресією, стресами або навіть безсонням. Для боротьби з різними напастями просто вишийте даний символ нитками по льону, а після заховайте під подушку. І тоді, як вважали наші предки, ви зможете назавжди забути про всі неприємності, які вас супроводжували раніше.

Де взяти амулет?

Якщо ви вмієте управлятися з деревиною, в такому випадку ви можете самостійно вирізати амулет з берези, ясеня або дуба. Купити Квітка папороті з металу краще в спеціалізованому магазині. Носити амулет бажано на шиї у вигляді кулона, прослідкуйте, щоб він постійно контактував з шкірою, таким чином можна посилити магічний ефект.

Також рекомендуємо до прочитання статтю про значення оберега Одолінь-Трава

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *