Опубліковано Залишити коментар

Значення оберега Одолінь-Трава

Символ Одолень-трава

Слов’янський оберіг одолень-трава має потужну захисної енергетикою і широким спектром дії, завдяки чому придбав масову популярність. У Древній Русі одолень-травою іменувалися звичайні латаття, які символізували вічний рух життя і сонця. З давніх-давен маги і знахарі вважали за краще використовувати цю рослину в своїх ритуальних обрядах, а також при знятті порчі і заступництво від різних підступів ворогів.

Основні магічні властивості

Значення одолень-трава полягає в створенні сильного захисного поля навколо свого власника. Дія оберега в першу чергу направлено на збереження здоров’я від всіляких фізичних і психічних захворювань і втрат. Регулярне носіння талісмана сприяє посиленню енергетичного потоку, завдяки чому відбувається потужне ментальне зміцнення біополя організму. В результаті здоров’я людини знаходиться під серйозною захистом від негативної енергії у вигляді хвороб, поганих думок, важких помислів і цілого ряду взаємопов’язаних з цим проблемних життєвих ситуацій.

Оберіг одолень-трава нерідко використовують при безпосередньому лікуванні фізичних захворювань різного ступеня складності. Талісман також здатний допомогти при депресії, стресових станах, неврозах і інших психологічних порушеннях. Дуже часто в житті людини настає так звана «чорна смуга», яка є не що інше, як звичайне скупчення негативної енергії. Регулярне носіння оберегу сприяє потужному очищенню енергетичного стану, в результаті чого всі, здавалося б, проблемні моменти, несподіваним чином знаходять своє дозвіл.

Правила використання

Для посилення дії оберіг слід носити регулярно і в безпосередній близькості від тіла. Ідеальним варіантом є прикраси з одолень-трава, виконані зі срібла. Поєднання захисних властивостей благородного металу і талісмана сприяють виникненню сильного біополя. У нас ви можете купити оберіг одолень-трава по самим прийнятними цінами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *