Опубліковано Залишити коментар

Знак Зодіака Діва (лат. Virgo) ♍

Знак Зодиака Девы

Загальна характеристика

Цей знак втілює в собі акуратність і порядок у всьому, вміння співпереживати, справедливість і щирість. Дівам не властиві брехня, корисливість і хитрість, хоча в цьому знаку є винятки, які не підходять під стандартне опис. Вони добре ладнають з іншими зодіакальними знаками. Реалістичні, недовірливі, прагнуть до матеріального благополуччя.

Для Дів характерні сталість, працьовитість, відповідальність, почуття обов’язку і планомірність. Аналітичний склад розуму допомагає передбачати розвиток подій.

Цей знак відрізняється залежністю від матеріальних цінностей, для нього важливо мати достаток, при цьому часто вони живуть скромно, задовольняючись тим, що мають.

Діви вкрай болісно сприймають критику на свою адресу, але самі критикують інших з величезним задоволенням. Тому вони відносяться до категорії постійно незадоволених людей. Вкрай уразливі і старанно це демонструють. В такому випадку кращим рішенням буде просто залишити їх в спокої, наодинці зі своїм невдоволенням.

У відносинах з Дівою не рекомендується:

займатися самокритикою;
підривати впевненість в собі;
дражнити
У відносинах з Дівою рекомендуємо:

навчитися бути емоційно стриманим, особливо, коли Діва знаходиться в поганому настрої;
спочатку стати Діві хорошим другом і тільки потім переходити на наступний щабель розвитку відносин;
бути готовим до неврівноваженого характеру, що доходить часом до параної;
по достоїнству оцінити трудові подвиги і хвалити за це;
бути інтелектуально розвиненим

Чоловік-Діва

Чоловіки-Діви мають незалежність в судженнях, обережні і пунктуальні, педантичні і уважні, повільні і працелюбні. Під жорсткістю, байдужістю, сухістю і неприступністю ховається ранима натура. Це романтичні, практичні і прості люди при одночасній зовнішньої холодності, до яких тягнуться оточуючі, особливо жінки. У своїх звичках незалежні від суспільства, вміють тримати свої почуття і емоції під контролем. Такий чоловік не влаштує скандал на людях, незважаючи на внутрішню ранимість і уразливість.

Серед недоліків можна виділити нездатність визнати чуже перевагу, образливість, замкнутість, тягу до критики чужих дій, при цьому, не помічаючи своїх помилок. Вони залежні від грошей і соціального положення.

Чоловік-Діва легко заводить нові знайомства, але вимогливий до людей і прагне змінити оточення під свої потреби.

У кар’єрі може досягти неймовірних висот, завдяки цілеспрямованості і працьовитості. Йому можна довірити будь-яку справу, і він з ним впорається. Головне, щоб ця справа йому подобалося, і він був в ньому матеріально зацікавлений. Це хороші організатори та фахівці в обраній професійній галузі.

Жінка-Діва

До позитивних якостей відносяться стійкість, доброта, акуратність, терпіння, вміння планувати, практичність, щирість і доброзичливість. Одним з головних достоїнств Діви є любов до чистоти і порядку. Це хороші господині, створюють затишок і комфорт в будинку.

До негативних якостей можна віднести зарозумілість, невміння контролювати емоції в складних ситуаціях, неприйняття людей з їхніми недоліками і нездатність визнавати свої помилки. Легко потрапляють під чужий вплив. Під зовнішньою маскою сором’язливості, спокою і мовчазність ховається буйна, примхлива і непередбачувана особа.

Одним з недоліків Дев є надмірна обережність, яка заважає досягати бажаних результатів і балакучість. Вони завжди помічають помилки інших і акцентують на них увагу, навіть не замислюючись про те, що можуть образити людину.

У кар’єрі жінка-Діва часто не процвітає в зв’язку з відсутністю лідерських якостей і небажанням брати відповідальність за інших людей. Але старанність і відповідальність роблять її незамінним працівником середньої ланки.

Якщо Діва любить, то вона буде вірним і відданим супутником, що ділять всі радощі і печалі. Вона ніколи не зрадить, буде чесною і щирою у відносинах.

Камені-талісмани:

перли: приносить фінансове благополуччя і незалежність, пом’якшить непокірний характер;
сердолік: допоможе залучити щиру любов, захистить від негативу;
лазурит: принесе спокій, приверне удачу і благополуччя;
малахіт: позбавить від негативної енергії, принесе стабільність;
агат – символ здоров’я і благополуччя: захистить від недоброзичливців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *