Опубліковано Залишити коментар

Знак зодіака Риби. (Лат. Pisces) ♓

Рыбы. Знак Зодиака

Загальна характеристика

Один з найзагадковіших знаків зодіаку. Це позитивні люди, які живуть в своєму вигаданому світі. Ранимі, сентиментальні і чутливі. Найменша критика може довести їх до істерики. Добре почувають все емоції і переживання співрозмовника, а все, що відбувається навколо приймають близько до серця. Добре розвинена уява дозволяє їм бачити навколишній світ не так, як всі. Мають невичерпний творчий потенціал. Потребують постійної підтримки у всіх починаннях, тільки тоді вони домагаються успіху. Природжені психологи, вміють маніпулювати людьми.

Риби вірні й віддані друзі. Уміють слухати і перейматися співчуттям. Якщо ви скривдите цей знак, то повернути довіру і розташування вже не вийде. Риби мстиві і довго можуть виношувати план помсти.

У відносинах з Рибами не рекомендується:

 • поранити їх почуття;
 • критикувати непрактично відношення до грошей;
 • приділяти увагу протилежної статі, коли ви знаходитесь поруч

У відносинах з Рибами рекомендуємо:

 • розвивати відносини в стилі старомодного роману;
 • бути ласкавим, ніжним і одночасно пристрасним партнером;
 • не боятися бути сентиментальним;
 • не приховувати любов до дітей і тварин

Чоловіки-Риби

Енергетика чоловіки-Риби перетворюється в надійність і щедрість. Вони є хорошою опорою для своєї жінки. Безконфліктні і комунікабельні, з ними складно посваритися. Це ідеалісти і романтики, намагаються не помічати поганого навколо. Вони працелюбні і поступливі, ранимі й уразливі, чутливі і чарівні, добрі і завжди готові прийти на допомогу. У них завжди багато друзів. Уміють бути щасливими в будь-яких ситуаціях, заряджають позитивом оточуючих.

До недоліків можна віднести невміння відстоювати особисту думку, сильну залежність від громадського впливу, нездатність приймати важливі рішення. Одним з недоліків є мінливість з метою: часто вони починають нову справу, не закінчивши попереднього.

Можуть домогтися будь поставленої мети, але неуважність і невміння концентруватися на головному, часто заважають їм в цьому.

Чоловіки-Риби пристрасні і романтичні натури. Вони не стануть жити з жінкою, якщо вона їм в чомусь не підходить. Найменша сварка може стати причиною розриву відносин. Все повинно бути ідеально. Цей знак любить жити для себе, тому з ним складно будувати відносини.

Жінки-Риби

Жінки відрізняються від чоловіків цього знака. Вони хитрі і часом корисливі, легко маніпулюють людьми, непередбачувані, схильні до чужого впливу. Комунікабельні, мрійливі, терплячі, емоційні, проникливі, завжди готові до спілкування, але довіру Риби складно заслужити. Уміють бути вдячними. Їх фантазія не знає меж, тому творчі професії змогли б повністю розкрити їх потенціал.

У відносинах жінка-Риба крихка і турботлива, ніжна і уважна, жіночна і беззахисна, надихає і надихає свого чоловіка, з нею не буває нудно. Жінка-загадка, про яку мріють багато чоловіків. Часто вони користуються своєю зовнішньою беззахисністю в корисливих цілях.

Камені-талісмани:

 • лазурит: допомагає відкривати нові горизонти, сприяє веденню фінансових справ, сприяє виконанню задуманого;
 • аметист – символ миролюбства: допомагає знайти душевний спокій і гармонію, приносить мир в сім’ю;
 • гірський кришталь: зберігає оптимізм, розвинути багатий внутрішній світ;
 • перли: приносить власникам довголіття і багатство, дарує радість і легкість спілкування, оберігає від негативу;
 • малахіт: розвиває мудрість, спокій і розважливість, допомагає приймати правильні рішення, об’єктивно оцінювати ситуацію, зміцнює пам’ять і розвиває дотепність, служить натхненням для людей творчих професій
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *