Опубліковано Залишити коментар

Овен – Значення знака зодіака (лат. Capricornus) ♑

Знак Зодиака Овен

Загальна характеристика

Провідною планетою, багато в чому визначає характер Овна, є Марс. Ця планета-покровитель дає Овнам невичерпну енергію і силу. Головними відмінними рисами знака є імпульсивність, запальність, упертість, незалежність, відважність, прямолінійність, нетерплячість. Це нескінченний потік ідей, життєвої радості і активності.

Цілеспрямованість Овна заслуговує на повагу оточуючих: для нього немає перешкод до досягнення поставленої мети.

Це хороші, щирі і вірні друзі, які в скрутну хвилину завжди готові підставити дружнє плече і зняти останню сорочку. Юнацька наївність Овна приносить йому протягом життя багато розчарувань. Цей знак часто потребує поради з боку більш спокійних і врівноважених людей.

Не злопам’ятні, обожнюють бути в центрі уваги, не люблять підкорятися. Овни за своєю природою лідери і першовідкривачі. Мають оригінальний склад розуму, люблять пригоди. Мають здатність відновлюватися з попелу і рватися в бій з новими силами.

Цей благородний знак не терпить несправедливості і неправди. Нерідко Овнів обманюють і зраджують, що залишає відбиток на його характер. Не визнають домінування і влади інших людей над собою. Спілкуються з оточуючими на рівних незалежно від статі, віку і посадового становища. Шлюб для Овнів є серйозним рішенням, і ставлення до нього буде таким же.

У відносинах з Овном не рекомендується:

 • переслідувати його;
 • радити, що йому робити, якщо він не просить;
 • брехати;
 • допускати у відносинах нудьгу і одноманітність

У відносинах з Овном рекомендуємо:

 • стимулювати його інтелектуально і фізично;
 • проявляти незалежність;
 • розвивати почуття гумору;
 • рано вставати

Чоловік-Овен

Вперті, егоїстичні і принципові, але влюбливі і ранимі люди. До певного часу приховують спрагу до влади. Йде до своєї мети, не витрачаючи часу на міркування про наслідки своїх дій. Упертий і наполегливий. Доброта і щедрість для оточуючих людей не менш важливі якості характеру.

Головний недолік чоловіки Овна – вимогливість до свого оточення. Він не враховує чужі інтереси і бажання, вимагає від людей те, що вони дати йому не можуть. Не любить просити про допомогу. Докладе максимум зусиль для кар’єрного зростання, стане відповідальним і виконавчим, якщо кінцевою метою будуть матеріальні цінності.

Жінка-Овен

Виділяється на тлі інших жінок працьовитістю, самостійністю, впевненістю, відповідальністю, цілеспрямованістю і волею до свободи, відстоюванням своєї особистої позиції. Володіє незалежним характером, вміє подати себе в суспільстві. Любить бути в центрі уваги. Завжди відчуває відповідальність за те, що відбувається навколо, не ігнорує чужу біду.

Часто опановує чоловічими професіями. Перешкодою на шляху до кар’єрного росту може бути небажання підкорятися, але якщо вона отримає бажану посаду, то рівних їй, як керівнику, не буде: виконавча, поважає думку підлеглих, прислухається до їхніх порад. Своїх працівників, відповідально виконують свої обов’язки, ніколи не дасть в образу. Не любить порожніх балачок, пліток і інтриг.

Віддає перевагу вибрати собі чоловіка сама. Чи не зазнає поруч з собою неспроможного чоловіка, що не перевершує її в успішності. Залишається вірною і відданою супутницею. З плином часу ці якості лише посилюються. Жінка-Овен не здатна до зради і того ж чекає від свого партнера. Навіть у відносинах зі своїм партнером любить домінувати. Чи не стане терпіти грубість або домінування чоловіка. Через імпульсивність і запальності, її поведінку часто не піддається логіці.

Камені-талісмани:

 • рубін – символ пристрасті і мощі: дарує власникові безстрашність, енергію, захищає від зла, зменшує депресію і безсоння, наслідки стресу, надає стійкості у важких ситуаціях;
 • сердолік – камінь любові, політики: оберігає від злих чар, приносить мир в сім’ю, допомагає прийняти правильне рішення, притягує достаток і очищає ауру, зменшує головні болі і прояви стресу;
 • гранат: допомагає будувати кар’єру, вбереже від пліток і інтриг, сумнівних зв’язків;
 • яшма: допоможе розподілити надлишок енергії, протегує заміжнім;
 • агат – оберіг від злих сил: допомагає робити правильні вчинки, приймати правильні рішення, зменшує конфліктність, сприяє розвитку проникливості і інтуїції;
 • алмаз: підсилює віру в свої сили, береже від негативу;
 • лазурит – камінь гармонії: принесе достаток і розуміння в сім’ю.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *