Опубліковано Залишити коментар

Значення амулета Сокира Перуна

Секира Перуна Холь серебряный подвес

Століттями наші славні предки поклонялися могутнім древнім божествам, довіряли їм свої головні секрети, отримували від них заступництво і підтримку навіть у найвідчайдушніших життєвих перипетіях. Стара Віра століттями зберігала і примножувала наш Рід.

Бог Перун – громовержець

Головним захисником рідної землі, символом непохитного духу, покровителем воїнів, і одним з найбільш шанованих божеств слов’янського пантеону, був грізний, але справедливий громовержець Перун, традиційно зображається з могутньою сокирою в руках.

Саме Сокира Перуна, вберегла (ви тільки вдумайтеся!) На відкритій рівнині, не захищеної ні високими хребтами, ні кількістю повноводних річок, колись нечисленний мирний народ-хлібороб, за логікою приречений на повне вимирання або рабство з поступовим розчиненням етносу в численних ордах кровожерливих сусідів.

І де вони всі: ці Древляни, Кривичі, Сіверяни, Печеніги, Хазари, Половці і тьма інших, чиї імена назавжди стерті доблесним слов’янським військом зі сторінок «Книги доль». Всіх їх, що прийшли з мечем, на нашу святу землю, врешті-решт чекала врахувати стати грунтом під наші посіви.

«Засіємо і зори на кістках ваших» – ось один з яскравих бойових кличів князівської дружини. На тому стояла і стоятиме наш рідний край. І навіть через тисячоліття забуття, ми на генетичному рівні, до сих пір відчуваємо глибоку зв’язок із давньою культурою предків.

Універсальні цінності доброти, душевної відкритості та співчуття до ближнього, єднання з природою і повного неприйняття будь-якої несправедливості, завжди були притаманні нашому народові. І зараз, в епоху нового духовного відродження нашого народу, слов’янські обереги все більше і більше входять в наше життя.

Одним з найбільш древніх і могутніх є Оберіг Сокира Перуна.

Це виключно чоловічий талісман

Символізує чисте природне чоловіче начало. Талісман великих вождів і воєначальників, честь носити який давньослов’янському воїну потрібно було ще заслужити своїм потом і кров’ю сутичках за честь Рода.

Найсильніший оберіг, чиє дію, при тривалому носінні, визнають навіть люди далекі не тільки від слов’янських вірувань, а й від релігії, як інституту буття взагалі.

Але і серед чоловіків, він підійде далеко не всім. Сокира – чесне, прямолінійний зброю. Воїн з сокирою, щоб ефективно вражати ворога, повинен вміти миттєво сконцентруватися і різким ривком направити всі свої сили в потрібну сторону. Тому його власник повинен мати відповідний характер.

При носінні амулет відточує в першу чергу саме це властивість, поступово роблячи свого власника жорстким, вольовим і цілеспрямованою людиною, здатним з однаковим холоднокровністю приймати як життєві негаразди, так і важкі доленосні рішення.

Якщо Ви відчуваєте, що в житті Вам не вистачає твердості характеру, а всі навколишні із задоволенням вами зневажають – кращого оберега для Вас просто не існує в природі.

Крім цього, амулет:

  • Зробить вас сильніше у фізичному плані;
  • Додасть чоловічих сил в спілкуванні з протилежною статтю;
  • Допоможе подолати внутрішні комплекси і страхи;
  • Набути впевненості у вирішенні робочих справ;
  • Підвищити вашу стійкість і витривалість вашого організму в загоєнні ран, і фізичні травми.
  • У зовнішньому вигляді оберега немає чітких канонів. Ваш Амулет сокири може бути виконаний як з одним лезом, так і в двосічний варіанті.

За старих часів, подібні амулети виготовлялися самостійно, або ж купувалися, у майстра одних з вами вірувань. Вироби саме таких майстрів ми пропонуємо вам зараз.

Після здобуття, важливо правильно зарядити амулет. Для цього бажано вибрати теплий і сонячний день і де-небудь в лісі, подалі від сторонніх очей, по черзі «познайомити» Ваш амулет з усіма чотирма стихіями. Вогонь і вітер повинні бути на початку списку, так як Перун ототожнюється саме з цими стихіями. Обряд важливо проводити на самоті, так-як амулет повинен налаштуватися конкретно на Ваше біополе.

Важливо!

Намагайтеся зайвий раз не показувати оберіг на людях, так-як з одного боку: він є глибоко інтимним, які працюють у вашому біополе предметом; а з іншого – що акумулює енергію артефактом. Тому, хоч і тимчасово, але при гострій необхідності «знаючі люди» здатні запозичувати для своїх потреб надлишковий енергетичний потенціал.

Це сильно не позначиться на вашому здоров’ї: ви можете просто нічого не помітити, але також може сприяти млявості в усьому тілі і невмотивованим спалахи агресії.

Це пояснюється наступним: щоб вирівняти перекіс у бік вашого біополя баланс, почне активно поглинати енергію з навколишнього простору, дестабілізуючи тим самим ті ділянки вашої аури, на які він налаштований – а це перш за все психа-поведінковий сприйняття і фізичний тонус організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *