Опубліковано Залишити коментар

Значення оберіга Лунниця

Лунница оберег

Лунниця – оберіг воістину унікальний. Це не звичайна прикраса, а древній жіночий захисник, який використовували нашими предками для посилення привабливості в очах чоловіків, залучення доброї енергії і порятунку від злих наклепів. Перші амулети з’явилися ще за часів античності, але і сьогодні символ з сакральним значенням користується величезною популярністю у представниць прекрасної статі.

Унікальні властивості оберега

Ще в давні часи люди помічали, яке значення на що відбуваються навколо події має місяць. Не дивно, що небесна покровителька жінок була втілена в оздобленні, носити яке призначалося щодня. Оберіг є молодий місячний серп, спрямований ріжками вниз. Дарувати лунницю прийнято на перший День народження дівчинки. Для представниць багатих сімей амулет робили з дорогоцінних металів – срібло і золото, а скромні слов’яни задовольнялися прикрасами з олова і інших дешевих сплавів.

Має лунниця значення особливе. Вважається, що дівчина з такою прикрасою отримує заступництво богині Макоші, яка відповідає за жіноче здоров’я і сімейний лад. На оберегі обов’язково зображували діагональні лінії, що символізують дощ, який необхідний для посилення родючості землі.

Кому підходить

У всі часи амулетові приписувалися магічні властивості:

  • підвищення привабливості;
  • захист від пристріту;
  • залучення гармонії у сімейному житті;
  • допомога в боротьбі з життєвими труднощами;
  • пізнання щастя материнства: допомога в зачатті і народженні здорової дитини;
  • відкриття нових талантів в рукоділлі і кулінарії.

Сильнішою вважалася лунниця, на якій зображували Місяць і Сонце – символи жіночого і чоловічого початку. Такий талісман носили вже заміжні жінки. Він допомагав підтримувати в родині атмосферу тепла і взаємного порозуміння.

Гарну лунницю купити рекомендується всім жінкам, які бажають бути берегинями сімейного вогнища, хорошими дружинами і матерями. Оберіг посилює жіночність і красу, дарує заспокоєння і допомагає заповнити ті енергетичні ресурси, в яких дівчина відчуває потребу. Сьогодні асортимент оберегів представлений красивими варіантами з дорогоцінних металів. Неможливо пройти повз унікального ювелірного твори, наділеного чудотворними силами слов’янських богів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *