Опубліковано Залишити коментар

Значення Символу Макоші

Богиня Макошь

Символ Макоші має кілька різновидів, його виконують у вигляді ромба, поділеного на чотири частини. Вважається, що оберіг дарує захист і допомогу, цей образ також отримав статус захисника сім’ї. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати срібні кільця, підвіски і сережки з символом Макошь за вигідною ціною.

Хто така богиня Макошь

Макошь – це найдавніше слов’янське божество, дочка Рода, зародилося життя на землі. Вона мала особливий статус, це підтверджує той факт, що вона стала єдиним жіночим ідолом, що вихваляється князем Володимиром. Пізніше, Макошь переродилася в Параскеву П’ятницю, берегиню сімейного вогнища.

Макошь була символом родючості, урожаю, рукоділля і ткацтва. Її милості просили при зборі врожаю, під час пологів, посівних робіт і приготуванні їжі.

Походження оберега

Хоч стародавні слов’яни і шанували богиню, але не боялися її. Символ Макошь наносився на побутових речах, одязі і натільних прикрас. Найпоширенішим оберегом є знак з 4 ромбів, об’єднаних в один великий. Амулет має сакральне значення, з’єднання духовного з матеріальним.

Символ означає і гармонію чотирьох стихій: землі, вогню, води і повітря. Точки перетину ліній символізують насіння, які обдарують народ багатим урожаєм. Знак обрамлений колом, що говорить про взаємозв’язок сонця з усім живим.

Значення для чоловіків, жінок і дітей

Найбільше символ богині підходить жінці, яка є берегинею сімейного вогнища. Маленьких дівчаток оберіг захистить від пристріту, а юним дівчатам допоможе вдало вийти заміж.

Макошь набуває таке значення для жінок:

Легкі пологи і плодючість.
Допомагає налагодити взаєморозуміння з членами сім’ї.
Наділяє дітей відмінним здоров’ям.
Захищає від заздрісників.
Допомагає зберігати спокій і порядок в сім’ї.
Чоловіки використовують амулет тимчасово, а саме при сільськогосподарських роботах, а також при прийнятті ключових рішень.

Варіанти виконання амулета

Постійне його носіння захищає власника від бід, нагороджує позитивною енергетикою. Існує кілька виконань оберега, наприклад, рунічний знак, укладений в срібло. Символ добре змориться на коштовностях, не втрачаючи своїх магічних якостей.

Ромбічний символ не обмежений за розміром, може бути виконаний з різних матеріалів. Використовуючи таку підвіску, носій буде притягувати достаток і удачу.

Щоб купити коштовності з символом Макошь або отримати додаткову консультацію, достатньо зв’язатися з нами за контактним номером телефону, вказаним на сайті, або залишити онлайн-заявку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *