Опубліковано Залишити коментар

Значення оберіга Конюшина-Чотирилисник

Конюшина-чотирилисник – талісман, який символізує удачу. У слов’янській міфології він асоціюється з хрестом і чотирма Євангеліями. Вже не один рік він користується шаленою популярністю серед жінок. Навіть найдорожчі вироби йдуть з молотка за кілька днів. І саме про те, що ж цей талісман представляє з себе і хотілося б поговорити нижче.

Чому саме цей оберіг?

Звичайно, віра в магічні властивості Чотирилисник – справа кожного. Очевидно одне – в сучасному світі, повному жорсткості і негативу, залишається сподівається тільки на самого себе. І часом саме щось трохи може допомогти впоратися з виниклими труднощами. Однак, нерозумно сподіватися на те, що відразу начепивши оберіг конюшина-чотирилисник, ви отримаєте моментальне зцілення від усіх недуг. Перш за все варто відправити позитивні імпульси, повірити в те, що саме в цей момент прийде все те, що ви так довго чекали. Саме тоді символ конюшина-чотирилисник буде працювати так, як повинен

Як працює “оберіг-конюшина-чотирилисник”?

Все просто, незалежно від того, в який атрибут вбудований конюшина-чотирилисник (підвіска, сережки) принцип його роботи разюче простий. Ви відправляєте позитивну енергетику, думаєте про позбавлення від негативу. Саме тоді навіть талісман в ваших руках знайде фантастичну силу.

Як придбати “символ-чотирилисник”

Інтернет-магазини буквально рясніють пропозиціями про продаж цього оберега. Будь-який формат, будь-який розмір. Ключовий фактор – ціна. Більш менш якісний виріб буде коштувати мінімум 2-3 тисячі. Але, будьте впевнені – ви купуєте не просту дрібничку. Крім цілющої сили ви купуєте ще й шалено стильний аксесуар, здатний доповнити практично будь-який образ. Звичайно, вартість окремих позицій може йти далеко за 100 тисяч рублів. Але якщо ви можете собі дозволити такі дорогі покупки, то чому б тоді не порадувати себе оберегом

ВАЖЛИВО!

Перед оформленням замовлення треба запитати у продавця про наявність у нього всієї необхідної документації. Часто шахраї користуються довірливістю клієнтів і беруть оплату відразу, без надання відповідних паперів. Надійний продавець гарантує, в першу чергу, анонімність покупки, а, по-друге повне її відповідність юридичним стандартам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *