Опубліковано Залишити коментар

Значення оберега Птах Сура Красне Сонечко

Птица Сура

Слов’янська культура набагато давніше, багатшим і різноманітнішим викладаються трактувань сучасних досліджень. Пропоновані до вивчення або ознайомленню історичні документи не дають пояснень багатьох фактів, які не вписуються в загальну колію традиційної історичної науки. Щось повністю ігнорується, щось відкидається, відбуваються спроби спотворити споконвічно слов’янські обряди і традиції, пояснюючи це запозиченнями з інших культур. Міфологія давньої слов’янської культури практично не розглядається в якості джерела подій, що відбувалися і становлення культури і побуту предків. А більшість міфів безпосередньо вказують на взаємовідношення людини з навколишнім світом в ті далекі часи.

Сонце, в віруваннях слов’ян

Як приклад можна привести ставлення древніх слов’ян до Сонця. Описуючи значення Сонця в житті Стародавнього Єгипту, країнах Латинської Америки, наші вчені необгрунтовано замовчують ставлення слов’ян до денного світила. А тут воно набагато ширше. Сонце не тільки джерело тепла і світла, яке забезпечує існування людини. Торжество світлих сил над злом, нескінченність життя, має свій певний цикл, що починається з народження (схід) і закінчуючи смертю (захід), для однієї людини, але не всього народу. Постійне оновлення і прагнення до пізнання. З обов’язковою вірою в духовний зв’язок з вищими силами світла, уособленням яких виступає Сонце.

Символи сонця, втілені в предмети сили

Одним із символічних знаків зв’язку з силами світлої енергії є Птах Сонце. Вважалося і вважається, що розправляючи свої крила і воспаряя над землею, «вогняний птах» виганяє і руйнує злі сили, що черпають свою енергію в темряві. Распростав свої крила, птах, пролітаючи зі сходу на захід, передає свою енергію всьому живому, заряджаючи його на стабільне відчуття переваги позитивного сприйняття навколишнього світу і гармонізуючи ці відчуття з способом мислення людини.

Бажання постійно мати при собі частку світла, здатного відсікати потоки негативної енергії і налаштовує духовну і фізичну сутність людини на подолання всіх можливих негараздів, що сприяє прозріння і просвітлення, що забезпечують щасливе майбуття людини. Амулет, який вважається активним предметом сили, здатним безпосередньо впливати на енергетичну сутність людини, його астральне тіло, незмінний атрибут людини, яка хоче об’єднати зовнішню і внутрішню позитивну енергію для досягнення позитивних результатів.

Амулет Птах-Сонце (Сура) вважається одним з найбільш дієвих елементів, що містить в собі сонячну енергію, здатну трансформуватися енергетичне поле людини з метою підвищення захисних функцій і розкриття його позитивних якостей.

Амулет Птах-Сонце

Купуючи амулет, на якому зображена Птах Сура (Красне Сонечко), людина внутрішньо готовий до позитивних змін, а сили, закладені в даний елемент, тільки сприяють цими змінами. Подібна гармонія дозволяє очистити і відновити духовні складові (карма, аура), відгородитися від впливу негативних енергетичних потоків (пристріт, псування). Подібна гармонія природним чином сприяє зміцненню фізичного здоров’я. Загальна позитивна динаміка сприяє більш успішним рішенням життєвих проблем, сприяє залученню успіху і щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *