Опубліковано Залишити коментар

Значення оберега Ладінец

Ладінец – популярний оберіг, який вважається символом щастя і краси. На думку багатьох цілителів він здатний зміцнювати сімейні відносини. Сама назва походить від давньослов’янської богині Лади – піднесеного уособлення жінки. Вже не один рік талісман користується шаленою популярністю серед жінок. Навіть найдорожчі вироби йдуть з молотка за кілька днів. Представниці слабкої статі щиро вірять, що 3-4 сантиметровий шматочок металу здатний докорінно змінити їхнє життя. Про те, що ж представляє із себе Хрест Лади-Богородиці і хотілося б поговорити трохи докладніше.

Чому саме цей оберіг?

Звичайно, вірити в чудодійні властивості маленького предмета чи ні – це вибір кожного. Але, в суворих реаліях, коли залишається сподівається тільки на самого себе, необхідно мати віру хоч в якесь чудо. Саме тому слід звернути увагу на цей оберіг. Неважливо, що це буде кільце-ладінец, сережки або браслет. Важливо одне – ефективність. Мало просто надіти оберіг-ладінец на себе. Необхідно, перш за все, посилати позитивні імпульси і тоді навіть така, здавалося б, маленька річ зможе притягнути позитивну енергію.

Як працює “Символ-Ладінец”

Все дуже просто – немає чогось надприродного. Ви посилаєте потрібні імпульси, а ваш оберіг, заговорений на все найкраще, допомагає домогтися бажаного.

Де купити цей оберіг?

В інтернеті досить магазинів, готових за помірну ціну виготовити і доставити вам це скарб. Будь-який формат, будь-який розмір. Цінник на продукцію починається від 1400 рублів. Але, повірте, для ручної роботи це більш ніж прийнятно. Ви купуєте не просту дрібничку, а своє щасливе майбутнє. Тим більше багато сайтів роблять знижку на самовивезення або доставку у віддалені регіони. Серед всієї лінійки оберегів “Символ-Ладінец” – один із самих бюджетних. Він абсолютно нікому не вдарить по кишені і буде радувати свого носія позитивною енергетикою.

ВАЖЛИВО!

Перш ніж оформляти замовлення треба запитати у продавця про наявність всієї необхідної документації. Часто шахраї користуються довірливістю клієнтів і беруть оплату відразу, котрі дають всі необхідні папери. Надійний продавець гарантує анонімність покупки і повне її відповідність юридичним стандартам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *