Опубліковано Залишити коментар

Значення оберіга Ладинець або Хрест Лади-Богородиці

Лада – Богиня-Мати, яка дала життя всім стародавнім богам наших пращурів. Знаючи про її велику силу, саме до богородиці слов’янки зверталися з молитвами та проханнями про жіноче щастя. Лада сприяла своїм «дочкам» у жіночих справах, допомагала знайти любов і побудувати міцну і гармонійну сім’ю. «Ладинець», як символ цієї богині, є чи не найважливішим жіночим оберігом. Якщо перевернути оберіг, то на звороті він виглядає як чоловічий символ «Колядник», а це означає, що власниця «Ладинця» неодмінно буде в парі.

Треба сказати, що цей оберіг наші батьки-пращури носили з раннього дитинства, адже він допомагає розкрити закладений природою жіночий початок і виявити його повною мірою. На жаль, нині становлення та розвитку жіночих якостей втратило своє пріоритетне значення, що призвело до «перекосу» у розподілі чоловічих та жіночих ролей. Саме тому зараз так багато незалежних, сильних, активних, успішних, богатих, але… глибоко нещасних жінок.

«Ладинець» має цілий набір магічних властивостей і щедро наділяє свою господиню дарами Богині Лади. По-перше, ви отримаєте найпотужніший захист від усіляких негативних впливів. По-друге, чиста жіноча енергія небесної покровительки гармонізує ваше власне енергетичне поле та налагодить правильний енергетичний обмін. По-третє, «Ладинець» посилить ваш зв’язок із підсвідомістю та розвине інтуїцію. Також оберіг позитивно впливає на гормональне тло і, як наслідок, дозволить вам виглядати привабливіше та молодше. Вважається навіть, що може посприяти у лікуванні жіночих хвороб. І, нарешті, «Ладинець» допоможе вам залучити у своє життя коханого та люблячого чоловіка та зберегти ваші почуття на довгі роки. А хіба не цього хочуть жінки?

Цей оберіг можна носити дівчаткам, починаючи з трьох років. Для дитини краще вибрати «Ладинець» із дерева, для дівчини – із срібла, а для заміжньої жінки – із золота.

Зверніть увагу: якщо ви отримали такий оберіг, то протягом перших 40 днів вам потрібно носити лише жіночий одяг (спідниці, сукні, сарафани, халати). Жодних штанів, шортів, джинсів та будь-яких інших варіацій на тему штанів! Це необхідно для активації вашої жіночої сутності та правильного налаштування на потрібні енергетичні потоки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *