Опубліковано Залишити коментар

Оберіг Зірка Лади

Звезда Лады-Богородицы

Три світи – світ людей, світ богів і світ потойбічний, з’єдналися, утворюючи священний символ древніх слов’ян – Зірка Лади (Зірка Лади-Богородиці, Зірка Русі, Сварогов квадрат). Талісман, який об’єднав три різні світи в один, символізує розсудливість і прихильність вищих сил.

Стародавні слов’яни вірили, що заступництво Лади-Богородиці допомагає побудувати і зберегти міцні сімейні узи, тому жінки, будучи головними берегинями сімейного вогнища, зверталися до її божественної допомоги.

Благополуччя сім’ї – головне призначення цього талісмана. Знайти щастя, знайти справжню любов, здоров’я, силу, душевну гармонію – стане можливим завдяки Зірці Лади. Дівчатам, які мріють вийти заміж, варто носити цей амулет і щастя не змусить себе довго чекати. Але також Зірка Лади рекомендується всім вже зуміли знайти любов для збереження почуттів і захисту від недоброзичливців.

Найважливіше сакральне значення має відображений в символі вогнище з чотирма язиками полум’я. Кожна з частин має свій божественний сенс: віра, сила духу, свобода вітчизни і непереможність слов’янського народу. Осередок, в свою чергу, представлений у вигляді кола або сонця, що символізує саме життя. Ці знаки підсилюють сплетіння божественних і земних сил, як і захисні здатності оберега.

Покровительствуя добробуту сім’ї, Велика Мати Лада також оберігає всі народи і світ, адже вона є прародителька всього живого на планеті. Завдяки священному злягання Лади і Сварога, описаного в легендах древніх слов’ян, з’явилися всі інші Боги. Звідси до Ладі приєдналося ім’я Богородиці.

Влітку святкувався день народження Лади, супроводжуваний гучними гуляннями, піснями і танцями. Це був найкращий час для незаміжніх дівчат виконувати пісні в честь Лади з проханнями про щастя. Під час польових робіт слов’яни також не могли обійтися без її допомоги – молилися про дощ, кращої погоди, збереження врожаю, просили запобігти голоду.

Щоб задобрити і подякувати Ладу, влаштовувалися і прикрашалися квітами і зеленню місця для жертвоприношень. В дар несли барвисту вишивку, хустки, прикраси, смачну випічку і зерно.

Матеріал для виготовлення Зірки Лади залежав від достатку замовника – його кували з міді та латуні або з срібла і золота. Їм прикрашали одяг, вишиваючи символ червоною ниткою, виготовляли з дерева, відбуваючись огорожі будинків, і просто малювали на стінах, оберігаючи свої житла. Матеріал, з якого виготовлений амулет, не має принципового значення, набагато важливіше глибокий сенс символу. Ну а зараз його виробляють в основному з золота і срібла.
Зірка Лади – оберіг, який символізує багатовікову мудрість, що дарує людині здравость, міць і заступництво предків, адже в його витоках стоїть весь слов’янський народ. Талісман можна носити з собою, отримуючи величезну енергетичне підживлення, вивішувати на стінах будинків, залучаючи затишок і достаток, оберігаючи всіх, хто живе там людей. У тому будинку буде лад у всьому, де є Зірка Лади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *