Опубліковано Залишити коментар

Хрест Лади-Богородиці або Ладінец

Ладинец или Крест Лады Богородицы

У древніх слов’ян існувало багато різних оберегів, пов’язаних з богами. Їх власники знаходили захист і заступництво вищих сил. Одним з жіночих оберегів є Ладінец. За переказами, слов’янська богиня Лада, піднесла його в дар людям. Вважається, що власниці амулета завжди знаходиться під міцним захистом.

Значення оберега

Амулет одягали маленьким дівчаткам. Він залишався у них до самої смерті. Всі знали, що він приносить любов, щастя і гармонію в сімейному житті. І це дійсно так. Адже хрест Лади Богородиці розкривав в дівчатах жіноче начало, її справжнє призначення. Тому вони ставали відданими дружинами, і чудовими матерями.

Сила оберега збільшується з кожним днем. З його допомогою:

  • зберігається краса і молодість;
  • нормалізується гормональний фон;
  • відбувається зниження ваги;
  • полегшуються пологи;
  • поява здорового потомства;
  • позбавляє від безпліддя;
  • розкриває кращі жіночі якості;
  • захищає від пристріту;
  • допомагає зустріти гідного чоловіка.

Вибір оберега Ладінец

Оберіг вибирається виходячи з віку. Дівчаткам від трьох років і більше набувають амулети з дерева жіночих порід. Тим, хто ще не перебуває в шлюбі, підійде виріб зі срібла. Заміжнім жінкам потрібно купити Ладінец з золота, яке прибирає негатив.

Запам’ятайте: щоб оберіг запрацював на повну силу, не можна одягатися в чоловічий одяг (штани, шорти, і піжами).

Що являє собою оберіг

Символом Ладінца є промені, що йдуть проти ходу солнца.Іх рівно вісім. Цифра 8 уособлює собою невичерпність жіночого досконалості. Буває, що символ знаходиться всередині кола. Він таїть в собі потужну енергію, якої треба навчитися користуватися.

Що зробити, щоб амулет заробив

Після придбання оберега Ладінец потрібна його активація. Для цього він промивається проточною водою, і вимовляється молитва. Слова говоряться самі звичайні, з проханням про допомогу. Щиро вимовляєте благання, звертаючись до богині Ладі. Просіть її про захист і заступництво. Уявіть, що амулет наповнюється божественною енергією. Одна умова: робити це потрібно на самоті, щоб ніхто не заважав.

Оберіг в подарунок

Ладінец, на відміну від інших амулетів, ідеально підходить в якості презенту жінкам. Його можна купити в інтернет-магазинах. Існують різні модифікації. Тут кожен вибирає на свій смак. Потрапляючи в руки заміжньої жінки, він наповнюється сильною енергетикою, і наділяє нею володарку. Серця дам наповнюються любов’ю і радістю, а душа неземним блаженством. Тому не відкладайте покупку. Оберіг Ладінец Вас чекає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *