Опубліковано Залишити коментар

Реп’ях щастя

Символ Репейник Счастья

Всем нам еще с ранних лет знакомы цветы репейника. Немудрено, ведь в детстве мы часто бегали во дворе, цепляясь одеждой за репейник. И в правду, от этих колючек не так-то просто избавиться, они словно впиваются в материал. Однако, несмотря на такой “твердый” характер, это растение обладает мощной энергетикой и силой. Оно способно к выживанию даже в самых неблагоприятных условиях. Именно поэтому он способен сделать вас цепким, хватким и твердым как кремень, подобно себе. Каждая грань символа состоит из 14 колец, символизирующих жизнь. Так чем же полезен этот вид растения для его обладателя? Разберем подробнее.

Реп’ях щастя значення

Значення будяків щастя можна витлумачити по-різному. Зрозуміло, це в першу чергу саме щастя, а також благополуччя і можливість перебувати в потрібний час в потрібному місці. Реп’ях щастя активує і подвоює позитивні якості особистості кожної людини: активність, працездатність, внутрішня харизма, і сила волі. При носінні оберега реп’ях щастя, все приховані у вашій свідомості вміння, починають прокидатися і радувати вас. Те, про що ви навіть не підозрювали, почне проявляти себе негайно. Володар будяків щастя вже скоро помітить, що його життя змінилося на краще. Більш того, навколо кожного, хто матиме при собі оберіг реп’ях щастя, буде активовано потужне енергетичне поле, яке захищає від поганих намірів оточуючих. Воно ж зміцнить здоров’я і збереже ваші внутрішні ресурси.

Слов’янський реп’ях щастя

Даний вид оберега складається з Зірки Хреста і Орепея, вершини якого означають паростки пшениці на засіяному полі. Глибокий сенс слов’янського будяків щастя криється в неподільної зв’язку між Сонцем і всім живим. Саме Сонце живить своєю енергією все суще на Землі.

Чим корисно носіння будяків щастя?

Фортуна, можна сказати, почне супроводжувати вас на життєвому шляху. Якщо ви плануєте отримати оберіг будяків щастя, то готуйтеся – незабаром ваше життя наповниться потрібними знайомствами, зв’язками і обставинами. Всі турбують вас проблеми швидко і безболісно вирішаться. Ще однією перевагою будяків щастя є його універсальність – він підходить абсолютно кожній людині. Багато ведуньі вважають, що реп’ях щастя притягує удачу і везіння.

Що ви отримаєте, купивши оберіг будяків щастя?

Не забувайте подякувати за це свій оберіг, адже багатьом прекрасним моментів у вашому житті посприяє саме носіння будяків щастя. Це може бути як прикраса як з благородного металу, так і з більш бюджетних матеріалів. Сережки, каблучки, кулони – неважливо. Головне, щоб на них був присутній символ будяків щастя. Купуючи оберіг будяків щастя, ви отримуєте не тільки красивий і привабливий орнамент, а й силу, міць, і колосальну енергетичну підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *