Опубліковано Залишити коментар

Оберіг Молвінець – Значення

Молвинец Символ

Молвінець – джерело красномовства

Слов’яни завжди вміли користуватися силами природи. Щоб правильно управляти потоком магічної енергії, захищатися від її руйнівної дії використовували оберіги. Молвінець оберіг вважається сильним талісманом, який захищає від злих помислів. Він як щит відображає кожну атаку недоброзичливця і нейтралізує послані на людину прокляття.

Особливе значення оберіга

Згідно з народними повір’ями слов’янський оберіг молвінець подарований людям богом Родом. Наділений потужними властивостями, захисної енергетикою. Характер і манера поведінки, власника оберіга, може сильно змінитися до невпізнання тільки в кращу сторону. Кожен, хто носить вчиться врівноваженості, уникає конфліктів в житті. Мова стає красномовною, кожне слово набуває глибокий сенс.

Значення оберіга Молвінець приховано в назві, яке ділиться на два слова мол і вінець. Перше з них розшифровується по буквах:

  • М – здатність силою думки впливати на навколишній світ і дійсність
  • О – цілість і єдність взаємодії внутрішньої і зовнішньої людської енергетики
  • Л – схема – зображення людини, безсмертність душі.

Переваги оберіга

Молвінець оберіг купити варто завдяки його універсальності. Сила буде отримана практично відразу під час носіння кільця, підвіски, браслети. Талісман буде піклуватися про свого власника, наділяючи його даром переконання. Оберіг виконує захисну функцію, застерігаючи від негативу, псування і проклять, зглазу.

Слов’яни стверджували, що сила Молвінця передається в натуральних прикрасах, виконаних з срібла. Такий матеріал вже сам по собі підсилює зв’язок з природою і служить щитом від зла. В душу власника оберіга не проникне нечисть і злі духи.

Сила магічного прикраси для дітей

Молвінець – ідеальний помічник для малюків. Він захищає маленьких дітей і наділяє особливими здібностями дітей підліткового віку. Долається страх говоріння, виправляються дефекти мови. А зараз такі труднощі зустрічаються нерідко. Оберіг ефективно підсобить в позбавленні від всіх дитячих мовних бар’єрів і допоможе поліпшити чистоту вимову.

Гормональні зміни в підлітковому віці роблять дітей агресивними. Вони починають відторгати реальний світ, не бажаючи з ним контактувати. Молвінець відповідатиме за налагодження взаєморозуміння і комунікації. Допоможе знайти спільну мову зі старшим поколінням і при виборі нових друзів діти будуть приймати правильні рішення. В думках буде наведено лад, який тільки позитивно позначиться на їхній творчості і навчальному процесі.

У нашому магазині можливо підібрати унікальні оберіги, згідно з індивідуальними вимогами. Вони створені в сучасній обробці і дизайні матеріалів, які відповідають останнім тенденціям моди, зберігаючи свої магічні здібності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *