Опубліковано Залишити коментар

Оберіг Цілильник: прикраса зі змістом

Оберег Целебник

Оберіг Цілильник – це давньослов’янське амулет, який здавна допомагав людям впоратися з фізичними та духовними недугами. Він допомагає знайти зцілення і гармонію тіла і душі, утримувати енергетику в позитивному стані. Такий амулет буде хорошим і корисним подарунком. Його можуть носити всі без винятку – жінки, чоловіки і діти.

Значення оберега Цілильник

Амулет складається з чотирьох елементів. Вони символізують чотири сторони світу і чотири стихії, єднання яких позначено чотирма кінцями ромба. Ще більш стародавнє зображення – перехрещуються між собою трикутники, які нагадують фігуру людини. Ці символи мають сакральний сенс. Зашифрована в символі четвірка означає стійкість, непорушність, міцність духу і можливість міцно стояти на ногах. Він допоможе полегшити душевні і фізичні страждання. Уберегти від негативного впливу, отримати зв’язок з енергетичними джерелами та підтримку Вищих сил.

Цілюща сила амулета

Оберіг Цілильник володіє величезним енергетичним потенціалом, тому його часто використовують в самих різних цілях. Власник талісмана зможе звільнитися від скупчився негативу. Налагодити душевне і духовне стан, і наповнитися цілющою силою. Його чудодійні можливості важко переоцінити, оскільки він допомагає людині в багатьох сферах – лікуючи душевні і тілесні рани:

  • Захищає від лихого ока і усуває причину і пристріт.
  • Полегшує хвороби і сприяє швидкому одужанню.
  • Нормалізує сон і дає енергію для нових починань.
  • Вносить гармонію і рівновагу в тілесне і душевний стан.
  • Допомагає позбутися негативної енергії.
  • Звільняє енергетичні канали для духовного розвитку.
  • Чистить ауру і розв’язує кармічні вузли.
  • Відкриває фінансові канали.
  • Сприяє довголіттю.

Варто розуміти, що оберіг не лікує від хвороб. Фізичний стан людини тісно пов’язане з його душевним рівновагою. Цілильник відкриває потрібні канали і дає сили впоратися з недугами. Завдяки позитивним емоціям і духовної гармонії відбувається фізичне оновлення організму. Він збільшує життєву стійкість і зміцнює силу духу. Людина відчуває прилив енергії. Бажання і сили позбутися негативу і вантажу минулого, почати життя з нового аркуша.

Кому підійде амулет

Оскільки оберіг Цілильник призначений оберігати і зцілювати від хвороб, його найчастіше купують людям, що страждають від різних недуг, або часто хворіють діткам. Він також підійде тим, хто бажає позбутися від вантажу проблем. Допоможе відчути прилив сил і заручитися допомогою Вищих сил в будь-яких починаннях. Адже ще одне його дивну властивість – дарувати людям радість і впевненість у завтрашньому дні. Отримувати радість від кожної миті і жити в гармонії зі своїм внутрішнім світом. Особливо корисно носити амулет лікарям, цілителів, психологам. Всім тим, хто щодня вкладає частинку своєї душі для зцілення інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *