Опубліковано Залишити коментар

Значення Руни Райдо

Руна Райдо Raido

П’ята руна п’ятого Атта – Райдо, в загальному значенні уособлює шлях, подорож. Повністю відповідаючи висловом “рух – життя”. Аспектів подорожі безліч. Починаючи від того, що має бути довгий шлях з побудови особистих відносин до подорожі в прямому сенсі слова. Вузька область значення залежить від питання і загального розкладу, що є сусідами рун.

Райдо пов’язана з впливом “сонячних” Богів покровителів. У різних міфологіях вони називаються: Ра (єгипетська), Ньорд (скандинавська), Геліос (грецька) і ін.

Значення руни Райдо в залежності від виду ворожіння

Руна Райдо є покровителем людей, які ніколи не зупиняються на досягнутому. Подорожують, постійно удосконалюються, знаходяться в безперервному русі вперед у всіх сферах життя.

Залежно від питання руна може мати різні значення, задавати різні напрямки:

Побут. У побутових питаннях означає подорож, вдале завершення шляху. Її заступництво важливо людям, які збираються у відрядження. У сім’ях, де члени сім’ї часто бувають в роз’їздах. Говорить про те, що в дорозі не виникне перешкод.
Здоров’я. Руна руху говорить, що пора б почати займатися спортом. Внести в своє життя більше фізичної активності, щоб зберегти здоров’я. Як покровитель допомагає отримати фізичні сили, зміцнити тіло.
Особисте життя. Прямо говорить про те, що існуючі відносини перспективні, але над ними має бути активно працювати. Пропонує питається проводити більше часу в спільних подорожах, веденні спільних справ. Перевернута – означає кінець спільного шляху, загальна дорога вже не представляється світлою, попереду чекають розчарування і порожня трата часу.
Кар’єра. Для цього підвищення в посаді – потрібно невпинно працювати, докласти зусиль, щоб бути поміченим. Тільки в цьому випадку може очікувати успіх. Потрібно бути легким на підйом, погоджуватися на відрядження, переїзди, постійно перебувати в русі. У перевернутому значенні означає, що навіть цього буде мало для зростання. Можливо, що потрібно провести аналіз, в результаті якого може з’ясуватися, що ця діяльність абсолютно не те що потрібно питається.
Саморозвиток. У прямому значенні каже, що в особистісної еволюції спостерігається застій. Необхідно терміново рухатися вгору, приділити більше часу собі, своїм розвитком, як фізичній, так і духовному. Може означати правильне рішення про переїзд, зміну роботи, нові захоплення.
Прибуток. Прямо – всі шляхи до зростання прибутковості бізнесу відкриті. Єдиний, хто може цьому перешкодити – сам запитує, який зробить зупинку або буде занадто пасивний у веденні справ. Перевернута – це сфера бізнесу не принесе успіху, навіть якщо працювати добу безперервно.
Пошук пари. Друга половинка вже намічена долею, вона чекає в подорож, поїздках, переїздах. Призначеного долею людини можна зустріти в дорозі, нових починаннях. У зворотному положенні – пара ще не сформована понад, потрібно трохи почекати.

Порада

Якщо конкретного питання у ворожінні немає, то значення випала Райдо буде залежати від сусідніх з нею рун. Майже завжди в прямому положенні означає, що для здійснення того, що обіцяють інші Атти – потрібно вживати активних заходів. У перевернутому – закриту дорогу, перешкоди, марні зусилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *